Magister Psychologia w Makau - Studia magisterskie

Studia magisterskie Psychologia w Makau. Szukaj studiów magisterskich w Makau tutaj!

Psychologia

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Psychologia ma wiele praktycznych zastosowań poza badań naukowych, w tym zastosowania w terapii, edukacji, biznesu i wielu innych dziedzinach.

Jeśli chcesz przeżyć najlepsze czasy w Chinach, a następnie studia w Makau. Macau daje zapierające dech w piersiach moment, jak pobyt na rok w kraju, przez różne poziomy. Będziesz miłował wspaniałe funkcje i terenie kraju.

Studia magisterskie Psychologia w Makau. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Psychologia w Makau.

Czytaj więcej

master w zakresie poradnictwa i psychoterapii

University of Saint Joseph
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2019 Makau Macau

Celem Master w Doradztwa i Psychoterapii jest zapewnienie studentów zainteresowanych karierą w zakresie zdrowia psychicznego z wiedzy niezbędnej do diagnostyki teoretyczne i praktyczne ... [+]

To Master w Doradztwa i program Psychoterapia jest w języku angielskim oraz dyplom MBA nadawany jest przez USJ i Katolickiego Uniwersytetu Portugalii.

Master w Doradztwa i Psychoterapii

&nbsp

Doradców i psychoterapeutów, nie są już znaleźć tylko w szpitalach i klinikach, ale stanowić ważny wkład do dobrobytu osób w szkołach, w miejscu pracy oraz w szerszej społeczności. Celem Master jest dostarczenie studentów zainteresowanych karierą w zakresie zdrowia psychicznego z wiedzy niezbędnej do diagnostyki, rady i leczeniu różnych psychologicznych zagadnień i problemów teoretycznych i praktycznych.

&nbsp

Program

- Główne moduły ... [-]