Filter
Studia magisterskie
Belgia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Psychologia w Belgia. Szukaj studiów magisterskich w Belgia tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Psychologia ma wiele praktycznych zastosowań poza badań naukowych, w tym zastosowania w terapii, edukacji, biznesu i wielu innych dziedzinach. Niektórzy psychologowie pracy z zawodów prawniczych do zrozumienia i przewidywania zachowań przestępczych; inni pomagają firmom działać bardziej efektywnie poprzez badanie interakcji pracowników ze sobą i swoim środowisku pracy.

Z wyższym wykształceniem jest najbardziej górny poziom w systemie edukacji w Belgii, rząd położyć większy nacisk, aby upewnić się, że życie studentów jest tak proste, jak to możliwe, poprzez pożyczki i dotacje programów. Oferują sponsorów dla studentów z ubogich i zagrożonych środowisk, którzy chcieliby studiować w tym kraju.

Studia magisterskie Psychologia w Belgia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Psychologia w Belgia.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Psychologia, Belgia

University of Mons

Stopień magistra Nauk Psychologicznych daje dostęp na podstawie tytułu zawodowego psychologa. ... [+]

Ten program jest w języku francuskim.

Stopień magistra Nauk Psychologicznych daje dostęp na podstawie tytułu zawodowego psychologa. Program zapewnia solidne formalnego szkolenia i praktyczne na człowieka w celu wywarcia psychologię w dziedzinach urozmaicone takich jak zdrowie, praca, edukacja i sprawiedliwości, a przyjęcie podejścia etycznego i naukowego. To sprawia, że ​​gotowy do pracy tyle z osób niż z grup i struktur organizacyjnych w celu promowania rozwoju człowieka i dobrobytu. To również sprawia, że ​​możliwe jest opracowanie przydatnych kompetencji do podjęcia badań w psychologii i skorzystać z podstaw niezbędnych do kontynuowania kariery naukowca. Program organizowany jest według dwóch finalities: specjalistycznego ostateczności i pogłębił ostateczności. Wyspecjalizowany ostateczność przygotowuje z praktyką w różnych dziedzinach wykonywania psychologii. Etap specjalizacji jest jednak wyraźnie opiera się na trwałych badań w psychologii i ma na celu zdobycie kompetencji w oparciu o rygorystyczne podejście naukowe. Ostateczność ma pogłębione jako główny cel, aby przygotować z badań w psychologii i szkolenia badaczy. To ostateczność daje bezwarunkowego dostępu do powstawania doktorskiej i doktoratu.... [-]

Belgia Mons
Wrzesień 2019
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku