MASTERSTUDIES

Znajdź Best Kształcenie na odległość Przywództwo organizacyjne Europa

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Master in Organizational Leadership jest interdyscyplinarnym stopnia, że ​​koncentruje się na ludzi i spraw organizacyjnych w ramach instytucji. Studenci otrzymają edukację na psychologii i filozofii i kursy w zakresie zarządzania. Zwykle jest przeznaczone dla tych, którzy są już ustalone w karierze.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

W sumie istnieje ponad 4000 instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, oferujących szeroki wachlarz kursów na poziomie licencjata, magistra i doktora. Z coraz więcej z tych organizacji oferujących angielskiego jako języka nauczania przynajmniej część swoich studiów, uniwersytety w Europie są teraz lepszej jakości niż kiedykolwiek wcześniej. Uniwersytety w Europie oferuje przyjazną atmosferę dla zagranicznych studentów i dać kurs wiedzy, która spełnia ich zawód wymaga w dzisiejszym globalnym popytem.

Kształcenie na odległość Przywództwo organizacyjne Europa. Pobierz wszystkie informacje o Kształcenie na odległość Przywództwo organizacyjne i skontaktować się ze szkołą Europa bezpośrednio!

2 Wyniki z Przywództwo organizacyjne, Europa, Kształcenie na odległość Filter

Magister zarządzania ludźmi i rozwoju organizacyjnego

CMI Business School
Magisterskie
Paź 2020
<
Studia dzienne
<
9 miesiące
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia
Online

Nasz magister zarządzania ludźmi i rozwoju organizacyjnego reprezentuje ewolucję zasobów ludzkich i oferuje najnowsze trendy, narzędzia i wiedzę w tym podstawowym obszarze roz ...

Czytaj więcej

Master of Science in przywództwa organizacyjnego

Oxademy Business School
MSc
<
Studia dzienne
<
12&nbsp;-&nbsp;24 miesiące
Język angielski
Online

Test Master of Science in Leadership organizacyjna (MSOL) to studia wspólnie oferowanych przez Oxademy i Northwood University. MSOL został zaprojektowany specjalnie dla młodyc ...

Czytaj więcej