MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Przywództwo edukacyjne w Carmel

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Przywództwo edukacyjne to obszar przygotowania zawodowego, które jest otwarte dla administratorów, nauczycieli i innych specjalistów w branży edukacyjnej. Jednym z głównych celów w tym obszarze może być budowanie tych relacji niezbędne dla skutecznego kształcenia w obrębie danej społeczności.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Przywództwo edukacyjne w %Carmel. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach na kierunku Przywództwo edukacyjne w Carmel.

1 Wyniki z Przywództwo edukacyjne, Carmel Filter

Master of Education w edukacyjnym przywództwie

Salem University
Magisterskie
<
Łączone online i stacjonarne
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
11&nbsp;-&nbsp;15 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Doświadczeni, licencjonowani liderzy nauczycieli, którzy są gotowi do pełnienia ról przywódczych poza salami lekcyjnymi, muszą kwalifikować się do uzyskania dodatkowych certyf ...

Czytaj więcej