MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Przywództwo edukacyjne w Tajwan. Szukaj studiów magisterskich w Tajwan tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Przywództwo edukacyjne odnosi się do odpowiedzialności liderów w warunkach szkolnych. Administratorzy te mogą przyciągać i zatrudniać pedagogów, odpowiednio umieszczając specjalistów, gdzie ich talenty mogłyby zostać wprowadzone do najlepszego wykorzystania. Te przełożeni często pracują do tworzenia wspólnych relacji z nauczycielami, rodzicami i uczniami. 

 

Tajwan oficjalnie Republika Ludowa jest państwem w Azji Wschodniej i pierwszą republiką konstytucyjną w Azji. Tajwan ma kilka dobrych uniwersytetów, z których wiele umów wymiany z uczelniami zagranicznymi, a to dobry sposób, aby doświadczyć życia w Tajwanie.

Studia magisterskie Przywództwo edukacyjne w Tajwan. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Przywództwo edukacyjne w Tajwan.

1 Wyniki z Przywództwo edukacyjne, Tajwan Filter

Międzynarodowy program Master of przywództwa edukacyjnego i rozwoju zarządzania (elmd)

National Chung Cheng University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master Program w Leadership Edukacyjnych i Rozwoju Zarządzania (ELMD) prowadzony przez College of Education została założona w 2012 roku jako pierwszy cała angielska programu ...

Czytaj więcej