MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Przywództwo edukacyjne w Rosja. Szukaj studiów magisterskich w Rosja tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Przywództwo edukacyjne odnosi się do odpowiedzialności liderów w warunkach szkolnych. Administratorzy te mogą przyciągać i zatrudniać pedagogów, odpowiednio umieszczając specjalistów, gdzie ich talenty mogłyby zostać wprowadzone do najlepszego wykorzystania. Te przełożeni często pracują do tworzenia wspólnych relacji z nauczycielami, rodzicami i uczniami. 

 

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Studia magisterskie Przywództwo edukacyjne w Rosja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Przywództwo edukacyjne w Rosja.

1 Wyniki z Przywództwo edukacyjne, Rosja Filter

Mistrzem w zarządzaniu oświatą

Rostov State University of Economics
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Magister Zarządzania Edukacja studiów podyplomowych jest przeznaczony do nasycenia niedobór up-to-date wyszkolonych specjalistów wykwalifikowanych nie tylko w zarządzaniu i ki ...

Czytaj więcej