MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Przywództwo edukacyjne w Litwa. Szukaj studiów magisterskich w Litwa tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Przywództwo edukacyjne odnosi się do odpowiedzialności liderów w warunkach szkolnych. Administratorzy te mogą przyciągać i zatrudniać pedagogów, odpowiednio umieszczając specjalistów, gdzie ich talenty mogłyby zostać wprowadzone do najlepszego wykorzystania. Te przełożeni często pracują do tworzenia wspólnych relacji z nauczycielami, rodzicami i uczniami. 

 

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

Studia magisterskie Przywództwo edukacyjne w Litwa. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Przywództwo edukacyjne w Litwa.

1 Wyniki z Przywództwo edukacyjne, Litwa Filter

Magister Zarządzania Edukacją

Vytautas Magnus University
Litwa, Kaunas
Studia menedżerskie
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
10 Jul 2019
Stacjonarne

Program studiów jest otwarty dla osób posiadających tytuł licencjata lub zawodowego licencjata na wszystkich kierunkach studiów.

Czytaj więcej