Studia magisterskie Przywództwo edukacyjne w Litwa. Szukaj studiów magisterskich w Litwa tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu. Przywództwo edukacyjne odnosi się do odpowiedzialności liderów w warunkach szkolnych. Administratorzy te mogą przyciągać i zatrudniać pedagogów, odpowiednio umieszczając specjalistó… Czytaj więcej

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Przywództwo edukacyjne odnosi się do odpowiedzialności liderów w warunkach szkolnych. Administratorzy te mogą przyciągać i zatrudniać pedagogów, odpowiednio umieszczając specjalistów, gdzie ich talenty mogłyby zostać wprowadzone do najlepszego wykorzystania. Te przełożeni często pracują do tworzenia wspólnych relacji z nauczycielami, rodzicami i uczniami. 

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

Studia magisterskie Przywództwo edukacyjne w Litwa. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Przywództwo edukacyjne w Litwa.

Pokaż mniej
Vytautas Magnus University
Kaunas, Litwa

Program studiów jest otwarty dla osób posiadających tytuł licencjata lub zawodowego licencjata na wszystkich kierunkach studiów.

Program studiów jest otwarty dla osób posiadających tytuł licencjata lub zawodowego licencjata na wszystkich kierunkach studiów. -
Studia menedżerskie
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia