MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Przywództwo edukacyjne w Jamajka

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

 

Przywództwo edukacyjne obejmuje pracę administratorów szkolnych i obejmuje szeroki zakres obowiązków. Obowiązki te mogą obejmować nadzór nauczyciele i specjaliści, pracując nad planów poprawy programów szkolnych i zmian wykonawczych. Przykładem konkretnych zadań może oznaczać wykorzystanie raportów w celu zidentyfikowania problemów i planowanie poprawy.

Jamajka to wyspiarskie państwo położone na Morzu Karaibskim, obejmujący trzecią co do wielkości wyspa Wielkich Antyli.

Studia niestacjonarne studia magisterskie w Jamajka. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach magisterskich na kierunku Przywództwo edukacyjne w Jamajka.

2 Wyniki z Przywództwo edukacyjne, Jamajka Filter

Executive Master w zarządzaniu edukacją (EMEM)

The Mico University College
MA
Sie 2020
<
studia niestacjonarne
<
20 miesiące
Ośrodek kształcenia

Executive Master of Arts Educational Management będzie dynamicznie zmieniać edukacyjnej lidera zarządzania krajobrazem. Zapewnia wartości i umiejętności niezbędnych do wykonyw ...

Czytaj więcej

Kapitan edukacji w administracji oświatowej i przywództwa (m.ed)

International University of the Caribbean
Magisterskie
Sie 2020
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Mistrzowie w administracji oświatowej i przywództwa jest przeznaczony dla nauczycieli, którzy pragną być wyposażony w wiedzę i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia eff lide ...

Czytaj więcej