MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Przywództwo edukacyjne w Arabia Saudyjska. Szukaj studiów magisterskich w Arabia Saudyjska tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Przywództwo edukacyjne to obszar przygotowania zawodowego, które jest otwarte dla administratorów, nauczycieli i innych specjalistów w branży edukacyjnej. Jednym z głównych celów w tym obszarze może być budowanie tych relacji niezbędne dla skutecznego kształcenia w obrębie danej społeczności.

Arabia Saudyjska jest jednym z dwóch krajów wymienionych dla ich rodzin królewskich, wraz z Haszymidzkiego Królestwa Jordanii. Jest sporo miejsc pracy dla emigrantów w Arabii Saudyjskiej. It 's zaleca się, aby dowiedzieć się, jak czytać Arabski, podstawowe tajweed i kilka podstawowych umiejętności mówienia przed przyjazdem.

Studia magisterskie Przywództwo edukacyjne w Arabia Saudyjska. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Przywództwo edukacyjne w Arabia Saudyjska.

2 Wyniki z Przywództwo edukacyjne, Arabia Saudyjska Filter

Master of Educational Leadership

Dar Al-Hekma University
Arabia Saudyjska, Jeddach
Studia menedżerskie
01 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
29 Aug 2020
Arabski
Stacjonarne

Uniwersytet Dar Al-Hikma uruchomił szereg programów licencjackich i magisterskich w oparciu o plan edukacyjny oparty na badaniu potrzeb tych programów na rynku pracy, w tym pr ...

Czytaj więcej

University of Dundee Master of Education

Stafford
Zjednoczone Emiraty Arabskie, Zjednoczone Emiraty Arabskie Online + 71 Więcej
Studia menedżerskie
<
Łączone online i stacjonarne
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Łączone online i stacjonarne
Stacjonarne
Online

Brytyjski tytuł magistra edukacji niezbędny dla nauczycieli lub pedagogów, którzy chcą podnieść swoje umiejętności w dziedzinie uczenia się i poprawić perspektywy kariery w na ...

Czytaj więcej