MASTERSTUDIES

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Projektowanie w Kąpiel

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Studenci z dziedziny studiów projektowych zazwyczaj uczą się wykorzystywać umiejętności myślenia krytycznego, oprócz ich kreatywności w projektowaniu i produkcji dobrze zaprojektowanych przedmiotów. Badają także, jak postępy w technologiach, zdolności współpracy i marketingu wpływają na projektowanie wnętrz, odzieży, akcesoriów i przestrzeni publicznych.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Bath ma dwa uniwersytety i dwa oddzielne uczelnie. University of Bath został nawet nazwany University of the Year w 2011 roku i koncentruje się na nauce i mechaniki a Bath Spa University jest więcej o naukach społecznych. Inne uczelnie są City of Bath College i Northland College.

Zaoczne studia magisterskie na kierunku Projektowanie w %Kąpiel. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach na kierunku Projektowanie w Kąpiel.

1 Wyniki z Projektowanie, Kąpiel Filter

MRes w sztuce i designie

Bath Spa University
Studia menedżerskie
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

MRes Art and Design to naturalny pierwszy krok w kierunku doktoratu, a także może być twoją drogą do stworzenia nowego produktu lub pracy na rynku.

Czytaj więcej