MASTERSTUDIES

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Projektowanie usług w Hiszpania

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Service Design jest teoria i praktyka dokonywania usługi organizacja 's bardziej efektywne, skuteczne i konkurencyjne. Obejmuje ona zasady z dziedzin takich jak psychologia, logistyki, komunikacji, informatyki i socjologii.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Zaoczne studia magisterskie w Hiszpania. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach magisterskich na kierunku Projektowanie usług w Hiszpania.

1 Wyniki z Projektowanie usług, Hiszpania Filter

Mistrz w projektowaniu usług

IED – Istituto Europeo di Design Barcelona
Studia menedżerskie
18 Sty 2021
<
Zaoczne
<
6 miesiące
14 Gru 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master in Service Design pozwala przyszłym projektantom usług dowiedzieć się o różnych perspektywach koncepcyjnych podczas projektowania usługi. Jest to okazja dla studentów, ...

Czytaj więcej