MASTERSTUDIES

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Projektowanie produktu w Portugalia

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

programy do projektowania wyrobów mogą korzystać z różnych metod uczenia się w swoim programie nauczania przedmiotu. Chociaż wiele podkreślają tradycyjne wykłady, seminaria i warsztaty, niektóre programy oferują praktyczne na kursach laboratoryjnych, które pozwalają studentom na tworzenie prawdziwych projektów na rynek.

Portugalia jest jednym z najgorętszych krajach europejskich. Programy uniwersyteckie są bardzo przystępne. W rzeczywistości Portugalia ma jeden z najniższych kosztów utrzymania dla studentów. Ciesz się najlepsze plaże w Algarve lub starych skrzydłach historii w stolicy Lizbony.

Zaoczne studia magisterskie w Portugalia. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach magisterskich na kierunku Projektowanie produktu w Portugalia.

2 Wyniki z Projektowanie produktu, Portugalia Filter

Mistrz w projektowaniu inżynierskim produktów

Polytechnic of Leiria
Studia menedżerskie
Paź 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
24 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program ten ma na celu zapewnienie Mistrz i zintegrowany zestaw dynamicznych umiejętności, mocno oparte na wiedzy technicznej i naukowej.

Czytaj więcej

Stopień magistra w dziedzinie projektowania produktu i przestrzeni

IADE
Studia menedżerskie
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
Portugalski
Ośrodek kształcenia

Przez cały ten stopień Mistrza uczniowie rozwijają umiejętności technicznych poprzez wykorzystanie technologii takich jak CAD / CAM (AutoCAD, SolidWorks) i widoku trójwymiarow ...

Czytaj więcej