Filter
Typ studiów: Kształcenie na odległość Tempo: Wszystkie

Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Projektowanie produktu

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

programy do projektowania wyrobów mogą korzystać z różnych metod uczenia się w swoim programie nauczania przedmiotu. Chociaż wiele podkreślają tradycyjne wykłady, seminaria i warsztaty, niektóre programy oferują praktyczne na kursach laboratoryjnych, które pozwalają studentom na tworzenie prawdziwych projektów na rynek.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Kształcenie na odległość studia magisterskie kierunek Projektowanie produktu. Uzyskaj wszystkie informacje o Kształcenie na odległość studiach magisterskich na kierunku Projektowanie produktu.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

3 Wyniki z Projektowanie produktu, Kształcenie na odległość

Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Za pomocą tego programu można dowiedzieć się na głębokości do potrzeb użytkowników i motywacji, a także generowania innowacyjnych rozwiązań. ... [+]

Za pomocą tego programu można dowiedzieć się na głębokości do potrzeb użytkowników i motywacji, a także generowania innowacyjnych rozwiązań.

Nikt nie ma wątpliwości, że dzisiaj wzornictwo przemysłowe zmieniły się dramatycznie w ostatnich latach wraz z wprowadzeniem i ewolucji narzędzi komputerowego wspomagania projektowania. Zmiana tiralíneas przez potężne oprogramowanie do modelowania, prototypowania i symulacji 3D, lub zmieniając długopisy i ołówki narzędzia i szkicowania cyfrowego pozwoliło usprawnić proces projektowania i skrócić wprowadzanie nowych produktów do rysowania.

Z powodu tej ewolucji cyfrowych narzędzi, szczególnie podkreślono poprawnej analizy, planowania i wiedzy o środowisku, w którym będzie rozwijać projekt. W celu sprostania coraz bardziej wymagających konsumentów i pragnienia oferować innowacyjne produkty, wiemy w głębi użytkownika, potrzeby i motywacje. Ponadto, należy zachować szczególną ostrożność, że produkty te spełniają doskonale z funkcjonalnością, dla których zostały zaprojektowane.... [-]

Hiszpania Barcelona
Listopad 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Za pomocą tego programu będziesz w stanie dostosować sposób pracy do ciągłego postępu cyfrowej i społecznej w celu wygenerowania odpowiednich komunikatów dla marek i prod ... [+]

Za pomocą tego programu będziesz w stanie dostosować sposób pracy do ciągłego postępu cyfrowej i społecznej w celu wygenerowania odpowiednich komunikatów dla marek i produktów.

Minęły to czas, kiedy marki służył jedynie do wskazania cech użytkowych produktów. Jest to historia. Marki przekazać wartości naszego własnego wizerunkuNie tylko twoje.

Branding pomaga nam przekazać nasze własne wartości. publicznego zrobić nasze skłonności poprzez marek i że pomaga nam opisać ludzi, z którymi współdziałają. Marki pomoże nam wystawać nasz własny obraz i używać ich produktów dla niego. Dlatego na rynku, który decyduje, które marki są wartościowe; słuchać konsumentów ma kluczowe znaczenie dla przetrwania marek.... [-]

Hiszpania Barcelona
Listopad 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Program, który pomaga zrozumieć formę nie jako cel, ale w konsekwencji z analizy i określenia wszystkich czynników, które należy wziąć pod uwagę: firmy, kontekstu społecz ... [+]

Jak powinien być obiekt? Pomyśl o formie, którą powinieneś mieć, na przykład, o krześle, bez wcześniejszej oceny wszystkiego, co samo w sobie wpływa na nasze przyszłe krzesło, lub w istocie, idei „urządzenia” do podtrzymywania pośladków; nie tylko byłoby to jak uruchomienie domu na dachu, ryzykowalibyśmy, że byłoby bezużyteczne. Czy nasz „gadżet” spełniłby swój cel?

Oczywiste jest, że przedmiot musi być piękny, aby przyciągnąć potencjalnego konsumenta; ale jaką wartość wygenerowałoby więcej pięknego krzesła, jeśli jest niewygodne, nie pasuje do stołu, psuje chodnik, gdy się ruszam, nie mieści się w budżecie firmy, ... Brak wartości. Ilekroć odprawa nie wskazywała wyraźnie, że powinniśmy zrobić niewygodne krzesło; na przykład, aby gość nie czuł się komfortowo i szybko odszedł.... [-]

Hiszpania Barcelona
Listopad 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku