MASTERSTUDIES

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Projektowanie produktu w Francja

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

programy do projektowania produktów mogą szkolić studentów do jednostek użyteczne i odpowiednie produkty oparte na pragnienia i wymagań konsumentów. Studenci mogą zdobyć wiedzę niezbędną do tworzenia innowacyjnych, atrakcyjnych i rzemieślniczych produktów, które odpowiadają wymaganiom rynku.

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

Zaoczne studia magisterskie w Francja. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach magisterskich na kierunku Projektowanie produktu w Francja.

1 Wyniki z Projektowanie produktu, Francja Filter

Specialized Master in Bioresource Composites: Innovation and Eco-design

École Supérieure Du Bois
Studia menedżerskie
Paź 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

The Specialized Master’s Degree® Bioresource Composites: Innovation and Eco-design trains future high-level executives in the field of innovative composite materials that take ...

Czytaj więcej