Studia magisterskie na kierunku Projektowanie oświetlenia w Madryt 2020

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie. Projektowanie oświetlenia to rosnące pole interdyscyplinarne w różnych obszarach, takich jak architektura, fizyka i zrównoważony rozwój. Studenci pr… Czytaj więcej

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Projektowanie oświetlenia to rosnące pole interdyscyplinarne w różnych obszarach, takich jak architektura, fizyka i zrównoważony rozwój. Studenci projektowania oświetlenia mogą studiować takie tematy, jak interakcja światła naturalnego i sztucznego, a światło wpływa na nastrój i tworzenie warunków oraz najnowsze trendy w oświetleniu komercyjnym.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Madryt Miasto jest stolicą Hiszpanii. To jest obszar metropolitalny z ponad 3 mln mieszkańców. Ma arenę nazwie Las Ventas w której odbywają się coroczne wydarzenie walki byków. Miasto ma wiele publicznych i prywatnych uczelni.

Studia magisterskie Projektowanie oświetlenia w Madryt. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Projektowanie oświetlenia w Madryt.

Pokaż mniej
IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Madrid, Hiszpania

Światło jest językiem, prowokuje emocje, komunikuje się, a ponadto ma tę zaletę, że jest uniwersalne. Master in Lighting Design oferuje szkolenie w manipulowaniu światłem w pr ... +

Światło jest językiem, prowokuje emocje, komunikuje się, a ponadto ma tę zaletę, że jest uniwersalne. Master in Lighting Design oferuje szkolenie w manipulowaniu światłem w przestrzeni, dodając coś więcej niż tylko odpowiedź na czysto funkcjonalne lub estetyczne zapotrzebowanie. Mistrz jest podzielony na trzy moduły: architektoniczny, sceniczny i kreatywny, dający różnorodność środowisk i zajmujący się różnymi typami projektów. Dzięki temu programowi będziesz rozwijać możliwości łączenia technicznych aspektów źródeł światła, opraw oświetleniowych i ich akcesoriów, aby uzyskać artystyczne, ekspresyjne i ekscytujące wyniki w trzech obszarach. -
Studia menedżerskie
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
9 miesiące
Spanish
05 Paź 2020
14 Sie 2020
Ośrodek kształcenia
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here