Filter
Studia magisterskie
Rosja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Projektowanie mody w Rosja. Szukaj studiów magisterskich w Rosja tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Studenci, którzy studiują projektowanie mody mogą dowiedzieć się o sztuce projektowania i tworzenia różnych rodzajów odzieży i akcesoriów. Historia techniki, rysunek i biznes są możliwe tematy objęte programami w tej dziedzinie.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

Studia magisterskie Projektowanie mody w Rosja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Projektowanie mody w Rosja.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Projektowanie mody, Rosja

Vladivostok State University of Economics and Service

... [+]

Studia magisterskie Projektowanie mody w Rosja. [-]
Rosja Vladivostok
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku