Magister Projektowanie mody w Republika Południowej Afryki - Studia magisterskie

Studia magisterskie Projektowanie mody w Republika Południowej Afryki. Szukaj studiów magisterskich w Republika Południowej Afryki tutaj!

Projektowanie mody

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Mistrz w programach projektowania mody zapoznanie studentów z branży projektowania i mody. Badanie koncentruje się na działania projektowe, marketingowe i komunikacyjne aspekty mody z kierunkiem ekspertów w tej dziedzinie.

Republika Południowej Afryki, oficjalnie Republika Południowej Afryki to kraj położony na południowym krańcu Afryki. Jest on podzielony na dziewięć prowincji. RPA to nie tylko baza wypadowa, jest sam w sobie fantastyczne miejsce o bogatej kulturze, fauny i flory oraz historii.

Studia magisterskie Projektowanie mody w Republika Południowej Afryki. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Projektowanie mody w Republika Południowej Afryki.

Czytaj więcej

Master in Fashion Design

East London University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat February 2019 Republika Południowej Afryki East London

[+]

Studia magisterskie Projektowanie mody w Republika Południowej Afryki.

Program

Ten 2-letni tytuł magistra Podyplomowego przyznaje 120 punktów ECTS w czterech semestrach po 15 tygodni: 96 obowiązkowych punktów ECTS (w tym 18 punktów ECTS przyznanych po ukończeniu obowiązkowego stażu zawodowego i 12 punktów ECTS na pracę magisterską po zakończeniu program) i 24 wybranych punktów ECTS wybrano katalog 48 wybranych przedmiotów ECTS. Uczniowie będą musieli zdecydować między 2 nieletnich:

[-]