MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Projektowanie mody w Portugalia

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Kursy i programy w zakresie projektowania mody są dobrze dostosowane dla studentów, którzy chcą dowiedzieć się, jak odzież i akcesoria są projektowane, produkowane i sprzedawane do publicznej wiadomości. Studenci studiujący w tym polu może zyskać kluczowych umiejętności technicznych i projektowych.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Studia niestacjonarne studia magisterskie w Portugalia. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach magisterskich na kierunku Projektowanie mody w Portugalia.

1 Wyniki z Projektowanie mody, Portugalia Filter

Magister w zakresie brandingu i projektowania mody

IADE
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Portugalski
Ośrodek kształcenia

Program proponuje szkolenie wykwalifikowanych profesjonalistów i przedsiębiorców, stymulujących rozwój krytycznych i świadomych umysłów, zdolnych do kreowania lub interpretowa ...

Czytaj więcej