W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Projektowanie kostiumów - Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Projektowanie kostiumów

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Projektowanie kostiumów

Projektowanie kostiumów

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Mistrz w kostiumy tworzy drogę do refleksji i analizy kostiumy w ich relacji z dramaturgii. Od mitycznej istoty narracji do ceremonii, to jest, od tekstu do dramatu, poprzez religijne rytuały i zdesakralizowanych, świeckich, wirtualne prezentacje naszych dni, "Proces dramatization " będzie pochodzić - proces, w którym stroje odgrywają zasadniczą rolę .

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie kierunek Projektowanie kostiumów. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach magisterskich na kierunku Projektowanie kostiumów.

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Magisterskie Projektowanie kostiumów. Zajrzyj kategorię} MSc Projektowanie kostiumów zamiast.
Projektowanie kostiumów

Search for similar programs here