MASTERSTUDIES

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Projektowanie komunikacji w Portugalia

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

communication design ten łączy szeroką gamę narzędzi i umiejętności dla wiadomości projektowania, tworzenia i dostarczania. Specjaliści w tej dziedzinie wykorzystać swoją wiedzę w zachowaniach konsumentów i motywacji, copywriting, kierunku reklamy, wyboru kanału mediów, public relations i reklamy, które ułatwiają zarządzanie firmą w obrazie, marki i kampanie.

Portugalia jest jednym z najgorętszych krajach europejskich. Programy uniwersyteckie są bardzo przystępne. W rzeczywistości Portugalia ma jeden z najniższych kosztów utrzymania dla studentów. Ciesz się najlepsze plaże w Algarve lub starych skrzydłach historii w stolicy Lizbony.

Zaoczne studia magisterskie w Portugalia. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach magisterskich na kierunku Projektowanie komunikacji w Portugalia.

1 Wyniki z Projektowanie komunikacji, Portugalia Filter

Komunikacja cyfrowa strategiczne

ISCSP - Instituto Superior de Ciências Sociais e Políticas
Studia menedżerskie
Paź 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
12 miesiące
Portuguese
Ośrodek kształcenia

Komunikacja Strategiczna cyfrowe częstotliwości w Absolwent ma ogólnego celu przekazanie studentom teoretycznych i praktycznych umiejętności, które promują i wspierają integra ...

Czytaj więcej