Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Kształcenie na odległość Tempo: Wszystkie

Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Projektowanie komunikacji

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Ekspert communication design skupia się na przekazy marketingowe narzędzia do wpływania na zachowania konsumentów. Często dotyczy to umiejętności, takich jak copywriting, kierunek sztuki, projektowania graficznego, zarządzanie kampaniami i staranny dobór kanałów medialnych dla osiągnięcia maksymalnego efektu.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Kształcenie na odległość studia magisterskie kierunek Projektowanie komunikacji. Uzyskaj wszystkie informacje o Kształcenie na odległość studiach magisterskich na kierunku Projektowanie komunikacji.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Projektowanie komunikacji, Kształcenie na odległość

LaBasad - Barcelona School of Arts & Design

Stopień magistra Online Communication Arts Management jest przeznaczony na realizację projektu perspektywy, gdzie trzeba zrozumieć, konceptualizacji i projektowanie orygi ... [+]

Mistrz Online nauczane w języku hiszpańskimCele Master

Stopień w Art Direction Online magisterska Comuniciación jest przeznaczony na realizację projektu perspektywy, gdzie trzeba zrozumieć, konceptualizacji i projektowanie oryginalnych i atrakcyjnych rozwiązań wizualnych, które zwiększają wiadomość do komunikowania się. Od najbardziej spektakularny nawet najprostsze wkład dyrektor strona produkcja audiowizualna, sztuka jest fundamentalna. Ostatecznym celem kursu jest to, że uczniowie, którzy są w stanie generować cursen odpowiednich Ideias marki, które łączą się z ludźmi i kształtować je w dowolnym kanale komunikacyjnym.

Podkreślenie roli komunikacji strategicznej, jak analiza czynnikowa, różnicowania i pozycjonowania.Nauczyć się umiejętności i funkcje dyrektora artystycznego i twórczego realción z innymi profilami.Konceptualizacji i realizacji działań wielokanałowej komunikacji z refleksji i analizy wiadomości mają zostać przesłane oraz jej odbiorców.Zwiększenia efektywności wizualnie przekonujący wiadomości.Nadzorowania i kieruje fazy produkcji.Zwiększenie zdolności twórcze i wykonawczą poprzez rozwój praktycznych projektów.Warunki przyjęcia... [-]
Hiszpania Barcelona Spain Online
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
IUAD Accademia della Moda

Dwuletni kurs specjalistyczny w zakresie art ... [+]

Dwuletni kurs specjalistyczny w zakresie art

skierowany jest przede wszystkim do studentów, absolwentów i studentów kierunków humanistycznych lub komunikacyjnych i marketingowych, którzy zamierzają specjalizować się w kierunku sztuki lub Copywritingu, prowadzonym przez specjalistów z branży.

Twój kierunek studiówI roknauki II rokTest końcowy Eksperymentuj i pracuj, aby się uczyć

Metoda Akademii składa się z 30% wykładów i 70% praktycznego zastosowania. Studenci będą pracować w otwartym laboratorium, w którym będą mogli eksperymentować i uczyć się, symulując rzeczywiste sytuacje w klasie, na przykład realizując prototyp dla klienta.... [-]

Włochy Naples
Październik 2019
Włoski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku