close

Filtry

Zobacz wyniki

Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Projektowanie komunikacji

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej. Ekspert communication design skupia się na przekazy marketingowe narzędzia do wpływania na zachowania konsumentów. Często dotyczy to umiejętności, takich jak… Czytaj więcej

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Ekspert communication design skupia się na przekazy marketingowe narzędzia do wpływania na zachowania konsumentów. Często dotyczy to umiejętności, takich jak copywriting, kierunek sztuki, projektowania graficznego, zarządzanie kampaniami i staranny dobór kanałów medialnych dla osiągnięcia maksymalnego efektu.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Kształcenie na odległość studia magisterskie kierunek Projektowanie komunikacji. Uzyskaj wszystkie informacje o Kształcenie na odległość studiach magisterskich na kierunku Projektowanie komunikacji.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
IUAD Accademia della Moda
Neapol, Włochy

Dwuletni kurs specjalistyczny w zakresie art

Dwuletni kurs specjalistyczny w zakresie art -
Magisterskie
Studia dzienne
2 lat(a)
Włoski
Paź 2021
Ośrodek kształcenia
Online
 
LABASAD - Barcelona School of Arts & Design
Hiszpania online, Hiszpania

Nasz Online Master in Art Direction in Communication oferuje elastyczne, praktyczne i zaktualizowane szkolenie na temat najnowszych trendów w branży.

Nasz Online Master in Art Direction in Communication oferuje elastyczne, praktyczne i zaktualizowane szkolenie na temat najnowszych trendów w branży. -
Magisterskie
Studia dzienne
12 miesiące
Spanish (Spain)
Online
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami