W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Projektowanie interakcji w Malmo

Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Projektowanie interakcji w Malmo

Projektowanie interakcji

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Osoby, które lubią pracę z komputerami projektować, tworzyć i produkować programy komputerowe i aplikacje mogą cieszyć studia projektowania interakcji. Dyscyplina ta podkreśla znaczenie tworzenia treści cyfrowych, ze szczególnym uwzględnieniem użytkowników.

Szwecja (Sverige) jest największym z krajów skandynawskich, z liczbą ludności około 9,5 mln. Graniczy z Norwegią i Finlandią i jest podłączony do Danii przez most Öresund (Öresundsbron). Szwecja ma silną tradycję i wciąż otwarta, ale dyskretny kraju.

Malmö jest stolicą Skåne County, Szwecja. Jest siedzibą gminy miasto Malmö i ma ponad 600.000 ludzi. Ma ona kilka uniwersytetów i kilka innych uczelni.

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Projektowanie interakcji w %Malmo. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach na kierunku Projektowanie interakcji w Malmo.

Czytaj więcej

Master in Interaction Design (Two Years)

Malmö University
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2018 Szwecja Malmo

[+]

Dla niektórych oznacza to dostrojenie interfejsów i interakcji obecnych produktów z potrzebami użytkowników; inni projektanci interakcji pracują nad rozwojem koncepcji przyszłych produktów i usług.

[-]

Master in Interaction Design

Malmö University
Stacjonarne 1 rok September 2018 Szwecja Malmo

[+]

Zatwierdzenie następującego przedłożonego materiału: 2 x próbki pracy z wcześniejszej odpowiedniej pracy i indywidualna odpowiedź na zlecenie aplikacji.

[-]