Magister Projektowanie dodatków w Stany Zjednoczone - Studia magisterskie

Studia magisterskie Projektowanie dodatków w Stany Zjednoczone. Szukaj studiów magisterskich w Stany Zjednoczone tutaj!

Projektowanie dodatków

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Programy projektowania akcesoriów uczą studentów o tworzeniu dodatków do mody. Studenci mogą studiować tematy, takie jak rysunek, sztuka i szycie, a także konkretne techniki projektowania, które umożliwią im tworzenie różnych akcesoriów, takich jak torebki, biżuteria czy buty.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Studia magisterskie Projektowanie dodatków w Stany Zjednoczone. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Projektowanie dodatków w Stany Zjednoczone.

Czytaj więcej