Magister Projektowanie dodatków w Stany Zjednoczone - Studia magisterskie

Studia magisterskie Projektowanie dodatków w Stany Zjednoczone. Szukaj studiów magisterskich w Stany Zjednoczone tutaj!

Projektowanie dodatków

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Rysunek, historia sztuki, szycie i teorii koloru to tylko niektóre z tematów, które mogą zostać objęte w programie akcesoria projektowania. Programy te zostały stworzone, aby pomóc uczniom rozwijać umiejętności potrzebne do pracy w dodatkowym niszy projektowania mody.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Studia magisterskie Projektowanie dodatków w Stany Zjednoczone. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Projektowanie dodatków w Stany Zjednoczone.

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Magisterskie Projektowanie dodatków Stany Zjednoczone. Zajrzyj kategorię} MSc Projektowanie dodatków zamiast.

Search for similar programs here