Magister Projektowanie dodatków w Hongkong - Studia magisterskie

Studia magisterskie Projektowanie dodatków w Hongkong. Szukaj studiów magisterskich w Hongkong tutaj!

Projektowanie dodatków

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Najlepsi projektanci mody wiedzą, że odpowiednie dodatki są równie ważne jak prawo ubrania, dzięki czemu Akcesoria Zaprojektuj kluczową część branży mody. Jeśli zawsze wiadomo, jakie buty do pary z tej sukni lub która torebka idzie z tym szczycie, Akcesoria Projekt może być pole do Ciebie.

Hong Kong, znalazł się na południowym wybrzeżu Chin, kraj ten jest jednym z dwóch specjalnych regionów administracyjnych w Republice Chin. Hong Kong 's szkolnictwa wyższego znajduje się w strukturze Anglii, jak również systemów międzynarodowych. Jest on zarządzany przez kraj 's Bureau.

Studia magisterskie Projektowanie dodatków w Hongkong. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Projektowanie dodatków w Hongkong.

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Magisterskie Projektowanie dodatków Hongkong. Zajrzyj kategorię} Magisterskie zamiast.

Search for similar programs here