Magister Projektowanie dodatków w Hongkong - Studia magisterskie

Studia magisterskie Projektowanie dodatków w Hongkong. Szukaj studiów magisterskich w Hongkong tutaj!

Projektowanie dodatków

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Akcesoria Projekt obejmuje zaprojektowanie biżuterii, ozdób i wyrobów skórzanych na celu uzupełnienie odzieży i przyczyniają się do wszechstronnego mody obrazu. Podobny do projektantów mody, akcesoria Projektanci ich kreatywności i artisanry projektowania, produkcji i ostatecznie promowanie oryginalnych elementów garderoby.

Hong Kong, znalazł się na południowym wybrzeżu Chin, kraj ten jest jednym z dwóch specjalnych regionów administracyjnych w Republice Chin. Hong Kong 's szkolnictwa wyższego znajduje się w strukturze Anglii, jak również systemów międzynarodowych. Jest on zarządzany przez kraj 's Bureau.

Studia magisterskie Projektowanie dodatków w Hongkong. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Projektowanie dodatków w Hongkong.

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Magisterskie Projektowanie dodatków Hongkong. Zajrzyj kategorię} Magisterskie zamiast.

Search for similar programs here