Filter
Studia magisterskie
Hiszpania Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Projektowanie dodatków w Hiszpania. Szukaj studiów magisterskich w Hiszpania tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Programy projektowania akcesoriów uczą studentów o tworzeniu dodatków do mody. Studenci mogą studiować tematy, takie jak rysunek, sztuka i szycie, a także konkretne techniki projektowania, które umożliwią im tworzenie różnych akcesoriów, takich jak torebki, biżuteria czy buty.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Studia magisterskie Projektowanie dodatków w Hiszpania. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Projektowanie dodatków w Hiszpania.

Czytaj więcej Pokaż mniej

3 Wyniki z Projektowanie dodatków, Hiszpania

COCO - Escuela Europea para la Comunicación y Las Artes Visuales

Masters obuwie Projekt własny stopień UCAM mają silne praktyczne. Chodzi o to, aby doprowadzić uczniów do pracy szewca świata i akcesoriów. Aby to zrobić w Coco nauczycie ... [+]

Masters obuwie Projekt własny stopień UCAM mają silne praktyczne. Chodzi o to, aby doprowadzić uczniów do pracy szewca świata i akcesoriów. Aby to zrobić w Coco nauczycieli szkoły mają pokroju Loli Well cnoty Cugat i Patricia Rosales między innymi.

Dynamika klas i ciągłej komunikacji z nauczycielami pozwala uczniom przyswajać stopniowo cały program. Ponadto, ćwiczenia ciągłe zarządzanie wyposażenie studentów w niezbędną zaufania do wykonywania przyszłego zawodu.

Z tym wszystkim student nabywa umiejętności niezbędne Po zakończeniu Master, przejdź do jednej z licznych gałęzi projektowania obuwia i akcesoriów.

Masters in Design, regulacji wzoru i obuwie i akcesoria Mistrz w projektowaniu obuwie (Weekend Edition) José Miguel Navarro (wiceprezes Gioseppo) o uczniów Coco: ... [-]
Hiszpania Alicante
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Fashion Accessories Design oferuje wszystkie niezbędne umiejętności, aby uczniowie mogli dołączyć do zespołu projektującego markę akcesoriów lub podjąć osobisty ... [+]

TEN PROGRAM JEST ZASIĘGANY W HISZPAŃSKU

Master of Fashion Accessories Design oferuje wszystkie niezbędne umiejętności, aby uczniowie mogli dołączyć do zespołu projektującego markę akcesoriów lub podjąć osobisty projekt. Program pomaga pobudzić ich kreatywną ciekawość i umiejętności, aby stać się wyspecjalizowanymi specjalistami w dziedzinie projektowania biżuterii, torebek i obuwia.

Moduły mistrza: biżuteria / torebki / obuwie

Możliwości zawodowe: projektant obuwia, projektant torebek, projektant biżuterii, odpowiedzialny za dział projektowy alt = "firma akcesoriów, projektant w dziale marki w dziale akcesoriów alt =", konsultant lub niezależny doradca ds. Marek... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
LCI Barcelona

W ostatnich latach akcesoria modowe zyskały własną tożsamość i istotną pozycję na rynku, w zakresie, w jakim obecnie stanowią znaczący udział w obrotach firm z sektora. ... [+]

Przegląd

W ostatnich latach akcesoria modowe zyskały własną tożsamość i istotną pozycję na rynku, w zakresie, w jakim obecnie stanowią znaczący udział w obrotach firm z sektora.

Wszystkie marki wymagają wyspecjalizowanych specjalistów zdolnych do korzystania z tradycyjnych i nowych narzędzi do tworzenia artykułów wyróżniających się na rosnącym i bardziej złożonym rynku.

Mistrz w projektowaniu kolekcji obuwia, toreb i wyrobów skórzanych zapewnia szkolenie niezbędne do skutecznego rozwiązania całego procesu projektowania i produkcji dowolnej linii akcesoriów, ze szczególnym naciskiem na obuwie i torby. Program obejmuje cały proces tworzenia kolekcji, od koncepcji kreatywnego pomysłu do opracowania opłacalnego produktu.... [-]

Hiszpania Barcelona
Październik 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku