Magister Projektowanie dodatków w Ameryka Północna - Studia magisterskie

Studia magisterskie Projektowanie dodatków w Ameryka Północna. Szukaj studiów magisterskich w Ameryka Północna tutaj!

Projektowanie dodatków

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Akcesoria Projekt obejmuje zaprojektowanie biżuterii, ozdób i wyrobów skórzanych na celu uzupełnienie odzieży i przyczyniają się do wszechstronnego mody obrazu. Podobny do projektantów mody, akcesoria Projektanci ich kreatywności i artisanry projektowania, produkcji i ostatecznie promowanie oryginalnych elementów garderoby.

Od rdzennej cywilizacji do współczesnych imperiów dziennie, Ameryka Północna ma wiele hands-on szans edukacyjnych do zaoferowania uczonych. Wypełniony wielu różnych kultur, studenci mogą kształcić się w dobrze zaokrąglone sposób.

Studia magisterskie Projektowanie dodatków w Ameryka Północna. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Projektowanie dodatków w Ameryka Północna.

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Magisterskie Projektowanie dodatków. Zajrzyj kategorię} MSc Projektowanie dodatków zamiast.

Search for similar programs here