Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepszą Projektowanie butów tutaj!

Tytuł magistra jest wyjątkowa szkolny szansa, gdzie uczniowie mogą zdobyć wiedzę w określonej dziedzinie. Większość studentów zapisać się na tego typu program, po ukończeniu nauki w szkole licencjackich. Istnieje kilka różnych przedmiotów oferowanych na całym świecie.

Co to jest Mistrz w projektowaniu butów? Jest to specjalny program dla studentów mody poglądach, którzy są zainteresowani uzyskaniem większej wiedzy na temat obuwia. Niektóre programy również nauczyć się torebka i akcesoriów projektu. Produkty te często idą w parze w świecie mody, więc posiadający doświadczenie w obu dziedzinach jest często korzystne. Większość programów zapewnienia edukacji na studentów historii butów, technologią z projektowaniem obuwia i różne etapy rozwoju. Studenci zainteresowani tego typu edukacji zwykle na zajęcia na uczelni.

Istnieje wiele korzyści dla studia obuwia na poziomie zaawansowanym.Osoby fizyczne mogą uzyskać specjalistyczne umiejętności, aby pomóc im mają więcej sukcesów w branży mody. Ponadto, buty są bardzo popularne. Dlatego osoby z tego typu tle miały więcej możliwości, często do pracy.

Są uczelnie na całym świecie, gdzie studenci mogą uzyskać tytuł magistra. Koszt tej zaawansowanym stopniu zależy od konkretnego programu i szkoły. Więcej szczegółów są zazwyczaj dostępne w biurze dopuszczenie za.

Osoby, które kończą się Mistrza w Projektowania butów mieć wiele możliwości w branży mody. Niektórzy ludzie przejść, by stać się projektanci. Tworzą własną linię butów i torebki. Inni pracują w projektowaniu i rozwoju produktów dla marek i producentów. W zależności od skillset i odsetek, niektórzy wolą pracować na merchandisingu i aspektów wizualnych obuwia. Inni mogą skupić się wyłącznie na rozwoju i logistyki produktu.

Możesz sprawdzić online, aby znaleźć program, magistra, który pomoże Ci przejść swoje umiejętności. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

4 Wyniki z Projektowanie butów

COCO - Escuela Europea para la Comunicación y Las Artes Visuales

Masters obuwie Projekt własny stopień UCAM mają silne praktyczne. Chodzi o to, aby doprowadzić uczniów do pracy szewca świata i akcesoriów. Aby to zrobić w Coco nauczycie ... [+]

Masters obuwie Projekt własny stopień UCAM mają silne praktyczne. Chodzi o to, aby doprowadzić uczniów do pracy szewca świata i akcesoriów. Aby to zrobić w Coco nauczycieli szkoły mają pokroju Loli Well cnoty Cugat i Patricia Rosales między innymi.

Dynamika klas i ciągłej komunikacji z nauczycielami pozwala uczniom przyswajać stopniowo cały program. Ponadto, ćwiczenia ciągłe zarządzanie wyposażenie studentów w niezbędną zaufania do wykonywania przyszłego zawodu.

Z tym wszystkim student nabywa umiejętności niezbędne Po zakończeniu Master, przejdź do jednej z licznych gałęzi projektowania obuwia i akcesoriów.

Masters in Design, regulacji wzoru i obuwie i akcesoria Mistrz w projektowaniu obuwie (Weekend Edition) José Miguel Navarro (wiceprezes Gioseppo) o uczniów Coco: ... [-]
Hiszpania Alicante
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Footwearists - Footwear Innovation & Training

SLEM oferuje unikalny program Master łącząc prognozowania, projektowania, technologii i biznesu, kształcąc obuwie przedsiębiorców, prognostyków i konsultantów. ... [+]

Mistrz Innowacji obuwie

Mistrz SLEM za obuwia innowacji koncentruje się na budowaniu międzynarodowej wizji przyszłości, myślenie projektowe, ekspertyzy obuwie, umiejętności w zakresie przedsiębiorczości i postawy zawodowe, które są bezpośrednio stosowane w przemyśle obuwniczym na zajęciach i projektach. Zajęcia odbywają się w Holandii oraz w Chinach, co daje uczestnikom szeroki pogląd na świat we wszystkich aspektach branży obuwniczej i poza nią.

Jako student SLEM będzie stale łączyć się z szerokiej gamy specjalistów, budując swoją sieć od samego początku programu. Takie podejście zapewnia, że ​​po zakończeniu programu głównego, będzie można rozpocząć własny biznes, niezależny pracy i / lub gruntów pracy w dowolnym miejscu na świecie.... [-]

Niderlandy Tilburg Chiny Florence Włochy Guangzhou  + 2 Więcej
Listopad 2019
W pełnym wymiarze godzin
9 miesięcy
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IFDA Italian Fashion & Design Academy

Coroczny program Shoes Design ma na celu wyszkolenie młodych profesjonalistów, którzy mogą produkować wszelkiego rodzaju obuwie, rozwijając różne bazy do doskonałej reali ... [+]

Coroczny program Shoe Design ma na celu wyszkolenie młodych profesjonalistów, którzy mogą produkować wszelkiego rodzaju obuwie, rozwijając różne bazy dla doskonałej realizacji.

Projektant butów uczy się projektować i tworzyć wszelkiego rodzaju obuwie w odniesieniu do trendów, znając w dogłębny sposób materiały i komponenty, będąc w stanie pracować jako twórca oryginalnej linii, jako współpracownik stylisty, lub w dziedzinie biznesu jako kreatywny konsultant lub bezpośrednio w prototypach laboratoryjnych.

Bezpośrednie relacje, jakie IFDA ma z wiodącymi firmami wysokiej jakości w tym sektorze (od biur stylowych do dużych marek, od laboratoriów po firmy dostarczające materiały i komponenty), gwarantują konkretne i namacalne przygotowanie.... [-]

Włochy Milan
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
8 miesięcy
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Accademia Costume & Moda

Projektant akcesoriów jest zobowiązany do badania, analizowania i interpretowania trendów w modzie, do prawidłowego wstawiania kolekcji akcesoriów we współczesnym stylist ... [+]

Zarys

Dyplom magistra w zakresie projektowania akcesoriów koordynowany przez Luigiego Mulasa Debois i wspierany przez udział wiodących firm w tej dziedzinie i niektórych najważniejszych firm produkujących wyroby ze skóry Made in Italy, takich jak garbarnie, fabryka pięty, produkcje i laboratoria.

Jest to wysoce profesjonalny, teoretyczno-praktyczny Master, który łączy nauki techniczne, stylistyczne i rozwój produktu z artystyczno-kulturowymi aspektami badań i eksperymentów z kolekcją akcesoriów. Kurs nie tylko przenosi doświadczenia związane z innowacjami technologicznymi w zakresie projektowania, materiałów i rzemiosła, ale także zapewnia wiedzę organizacyjną i operacyjną, przydatną w rozwiązywaniu typowych problemów, które pojawiają się w laboratoriach i firmach produkcyjnych. Niezwykle ważne jest, aby profesjonaliści rozumieli i znali ograniczenia i potencjał między „kreatywnym” a „produktywnym” procesem ulepszania wysokiej jakości ręcznego rzemiosła, które charakteryzuje Made in Italy, tworząc i kształtując nowe i innowacyjne produkty.... [-]

Włochy Rome
Listopad 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku