W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Projekt wizualny w Hiszpania

Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Projekt wizualny w Hiszpania

Projekt wizualny

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Studenci, którzy studiują wizualną mogą rozwijać umiejętności, aby móc komunikować się w różnych aspektach wizualnych i graficznych. Programy mogą się różnić, ale wspólne tematy obejmują elementy wizualne układ, format, skład i typografii.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie w Hiszpania. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach magisterskich na kierunku Projekt wizualny w Hiszpania.

Czytaj więcej

Magister w zakresie sztuki i projektowania wizualnego gier wideo

U-TAD Centro Universitario De Tecnología Y Arte Digital
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 600 godziny October 2019 Hiszpania Madrid

Przygotuj się na niezbędne umiejętności, abyś mógł wyobrazić sobie i zbudować wizualną zawartość gry wideo lub produktu o wysokiej jakości. Nauczysz się przedmiotów takich jak projektowanie treści wizualnych, narracji wizualnej, modelowania, tekstury i animacji środowisk i postaci. [+]

W niepełnym wymiarze czasu magisterskie z Projekt wizualny w Hiszpania. Call: październik 2019 (ograniczone miejsca)Miejsce: Campus U-TADGodziny: od poniedziałku do czwartku od 18:00 do 22:00Czas trwania: 600 godzinJęzyk: hiszpańskiModalność: na miejscu

Przygotuj się na niezbędne umiejętności, abyś mógł wyobrazić sobie i zbudować wizualną zawartość gry wideo lub produktu o wysokiej jakości. Nauczysz się przedmiotów takich jak projektowanie treści wizualnych, narracji wizualnej, modelowania, tekstury i animacji środowisk i postaci.

Będziesz musiał zmierzyć się z wybitnie praktycznym szkoleniem, w którym przeżyjesz doświadczenie tworzenia własnej gry wideo. Będziesz pracował w ten sam sposób, jak w dużych studiach, tworząc multidyscyplinarne zespoły z uczniami innych mistrzów gier wideo.... [-]