MASTERSTUDIES

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Projekt graficzny w Portugalia

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Projekt graficzny koncentruje się na wykorzystaniu sztuki i innych pomocy wizualnych ze sobą, komunikują i coś sprzedać. graficy mogą pracować tworząc kampanie reklamowe, logo firmy, projektowanie stron internetowych lub inne materiały wizualne, które są następnie wykorzystywane przez firmy i przedsiębiorstwa.

Portugalia jest jednym z najgorętszych krajach europejskich. Programy uniwersyteckie są bardzo przystępne. W rzeczywistości Portugalia ma jeden z najniższych kosztów utrzymania dla studentów. Ciesz się najlepsze plaże w Algarve lub starych skrzydłach historii w stolicy Lizbony.

Zaoczne studia magisterskie w Portugalia. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach magisterskich na kierunku Projekt graficzny w Portugalia.

2 Wyniki z Projekt graficzny, Portugalia Filter

Mistrz w projektowaniu graficznym

Polytechnic of Leiria
Studia menedżerskie
Paź 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
24 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program ma na celu przekazanie studentom umiejętności koncepcyjnych i praktycznych z wysokim profesjonalnym poziomie w konkretnych dziedzinach projektowania graficznego i komu ...

Czytaj więcej

Magister w zakresie projektowania i reklamy

IADE
Studia menedżerskie
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
Portugalski
Ośrodek kształcenia

Master in Design & reklama opiera się na połączeniu wiedzy z dziedziny projektowania i marketingu, łącząc w jednym programie dwa obszary szkoleniowe gdzie IADE więcej masz ...

Czytaj więcej