Magister Tel Aviv - Szukaj studiów magisterskich w Tel Aviv

Magister Tel Aviv - Szukaj studiów magisterskich w Tel Aviv tutaj

Magisterskie

Mistrz w Tel Awiwie jest najlepszy wybór dla wielu studentów z całego świata. W Tel Awiwie, uczniowie mogą odnaleźć żywą ludności z aktywnym życiu społecznym i klubów nocnych. Istnieje wiele studentom cieszyć się, tak bardzo, że nigdy nie będzie nudny dzień. Oprócz doskonałych instytucji akademickich, kilka świetnych sposobów, aby zwiększać podyplomowe doświadczenie edukacji w tego dynamicznego miasta jest zwiedzanie plaże, kąpiele w Morzu Śródziemnym, sklepów, kawiarni i muzeów.

Mistrz w Tel Awiwie oferuje szeroką gamę programów do studentów poszukujących wysokiej jakości kształcenia akademickiego, a tam są tylko akademickie programy do odpowiadających interesom większości studentów. Mistrz w Tel Aviv stopni tematy takie jak politologia, praca socjalna, archeologia, pokojowych i konflikt badań i analiz środowiskowych, aby wymienić tylko kilka.Absolwenci gospodarstwo Master in Tel Aviv stopni często mają doskonałe możliwości rozwoju kariery zawodowej, jak mogą zdobyć niezbędne umiejętności, wiedzy i szkoleniowych, które zostaną właściwe profesjonaliści w swojej dziedzinie.

Przejrzyj Mistrza w Tel Aviv programów poniżej, aby dowiedzieć się więcej, a może się okazać stopnia, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele!

Czytaj więcej

Executive Master in Emergency & Disaster Management (EMPH)

Tel Aviv University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry October 2017 Izrael Tel Aviv + 1 więcej

[+]

Magister Tel Aviv - Magister w Tel Aviv. Oświadczenie o zdrowiu (wypełnione przez wnioskodawcę) oraz formularz medyczny (wypełniany przez licencjonowanego lekarza). Obydwa formularze nie są obowiązkowe, a plik wnioskodawcy jest oznaczony jako "W trakcie przeglądu", ale są bardzo sugerowane, aby zostały przesłane w jak najkrótszym czasie. Termin nadsyłania zgłoszeń: wstęp wstępu, maksymalnie 25 uczniów w każdej grupie. Koszty i finansowanie Roczna opłata: 18 500 USD TAU International zobowiązuje się do udostępnienia edukacji wszystkim studentom, niezależnie od ich sytuacji finansowej i dostępnych jest kilka źródeł finansowania, w tym pomoc w nauce opartej na potrzebach, opóźnione plany płatnicze oraz stypendia zewnętrzne. TAU uczestniczy także w amerykańskich federalnych programach pożyczki studenckiej. Zobacz obszerne informacje o możliwościach finansowania dla międzynarodowych wnioskodawców. Z TYTUŁU PŁATNOŚCI KREDYTOWEJ: Program pobiera prowizję czesnego za pokrycie kosztów obsługi karty kredytowej zgodnie z jej polityką. Opłata ta wynosi 2,45% procent transakcji kartą kredytową. Zostanie wyświetlona jako opłata bankowa od opłat studentów. [-]