Magister Enschede - Szukaj studiów magisterskich w Enschede

Magister Enschede - Szukaj studiów magisterskich w Enschede tutaj

Magisterskie

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Mistrz, który trwa od jednego do dwóch lat nauki, aby otrzymać mogą pomóc uczniom doskonalić swoje umiejętności zawodowe i zdobyć wiedzę w wybranej dziedzinie. Ta poprawa umiejętności i wiedzy może prowadzić do wysoko wykwalifikowanej kariery z możliwości awansu.

 

Ludzie, język i kultura Holandii jest dalej " holenderskiej". Nowoczesny europejski kraj dzisiaj, Holandia zachował bardzo międzynarodowy charakter i jest znany z liberalnych mentalności. Holandia ma wiele uniwersytetów. Kraj niedawno przekształcone własne tytuły do ​​kawalerski / mistrz systemu.Istnieją dwa typy uniwersytetów: Akademickie (skupiając się bardziej na wiedzy teoretycznej, aka "Universiteit ") lub Applied Sciences (skupiając się bardziej na praktycznej wiedzy, aka "Hogeschool ")

Ten położony w pobliżu granicy niemieckiej, słynie z bogactwa kulturowego i historii. Enschede znany jest również popularnych uczelni z uzasadnionych opłat za naukę, jak Saxion University i Stichting Europejskiego Konsorcjum Innowacyjnych Uniwersytetów.

Magister Enschede. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Enschede. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

Magister Nauczania W Naukach Społecznych

University of Twente
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Enschede

To Master of Teaching w programie Nauk Społecznych umożliwia uczestnikom stać nauczycieli nauk społecznych poprzez nabycie najwyższej klasy kwalifikacje pedagogiczne. Jesteś następnie kwalifikacje do nauczania ... [+]

Czy kiedykolwiek myślałeś o studiach do kwalifikacji, aby umożliwić Ci nauczyć nauki społeczne?

 

Program tego pana umożliwia uczestnikom stać nauczycieli nauk społecznych poprzez nabycie najwyższej klasy kwalifikacje pedagogiczne. Jesteś następnie kwalifikacje do nauczania nauk społecznych w szkołach średnich i wyższych zawodowych programów edukacyjnych na Uniwersytetach Nauk Stosowanych.

 

Program jest w pełnym wymiarze czasu przez okres jednego roku. Jednak możliwe jest również, aby zakończyć ten program w niepełnym wymiarze godzin, jeśli pracuje obecnie w edukacji lub jeśli są oferowane stanowisko nauczyciela podczas studiów. Językiem wykładowym jest język holenderski.... [-]


Magister Zarządzania Publicznego

University of Twente
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2018 Niderlandy Enschede

Master of Public Management (MPM) Program oferuje multidyscyplinarny, analityczne i kreatywne podejście do zagadnień i problemów menedżerów w sektorze publicznym. [+]

Kierownictwo rządu i innych organizacji publicznych podlega coraz wyższe wymagania.

 

Zmieniający się społeczeństwo stawia rząd z nowymi wyzwaniami, do których musi reagować i nowe warunki musi spełnić. Znalezienie odpowiedzi w zakresie polityki i spełnienie warunków w zakresie demokracji, skuteczności i efektywności wewnętrznych testów wydajności organizacji publicznych, w szczególności ich zarządzania. Aby pomyślnie zakończyć swoje zadania, zarządzanie ma na celu integrację różnych aspektów wydajności i upewnić się, że praca jest wykonywana w sposób profesjonalny. W związku z tym, istnieje rosnące zapotrzebowanie na interdyscyplinarnych menedżerów. Master of Public Management (MPM) Program oferuje multidyscyplinarny, analityczne i kreatywne podejście do zagadnień i problemów menedżerów w sektorze publicznym.... [-]