Magister Almere - Szukaj studiów magisterskich w Almere

Magister Almere - Szukaj studiów magisterskich w Almere tutaj

Magisterskie

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Zarabianie magistra wymaga dwóch lat nauki po zdobyciu licencjat. Ten zaawansowany stopień może pomóc uczniom w osiągnięciu ich celów edukacyjnych i zawodowych, jak dreszcze pomocy programu studentów pociągów magistra w zakresie umiejętności i wiedzy muszą wylądować karierę swoich marzeń.

 

Ludzie, język i kultura Holandii jest dalej " holenderskiej". Nowoczesny europejski kraj dzisiaj, Holandia zachował bardzo międzynarodowy charakter i jest znany z liberalnych mentalności. Holandia ma wiele uniwersytetów. Kraj niedawno przekształcone własne tytuły do ​​kawalerski / mistrz systemu.Istnieją dwa typy uniwersytetów: Akademickie (skupiając się bardziej na wiedzy teoretycznej, aka "Universiteit ") lub Applied Sciences (skupiając się bardziej na praktycznej wiedzy, aka "Hogeschool ")

Jednym z dobrze zaplanowanych miast Holandii, Almere słynie z dobrych uczelniach międzynarodowych i ich powiązań z międzynarodowymi uniwersytetami jak CAH Vilentum. Wszyscy, którzy nie mogą sobie pozwolić, aby przejść do drogich międzynarodowych uniwersytetów mogą studiować w Ałmaty.

Magister Almere. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Almere. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

Rozwój Agrobiznesu Mistrzem

Aeres University of Applied Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Niderlandy Dronten Almere + 1 więcej

Aeres University of Applied Sciences oferuje magistra Agrobiznesu Rozwoju dla absolwentów studiów licencjackich i młodych profesjonalistów. [+]

Magister Agrobiznesu Rozwoju

 

Aeres University of Applied Sciences oferuje magistra Agrobiznesu Rozwoju dla absolwentów studiów licencjackich i młodych profesjonalistów.

 

Międzynarodowe korporacje w sektorze rolno-spożywczym coraz częściej potrzebują wykwalifikowanych specjalistów w zakresie zarządzania zmianami, które mogą działać lokalnie i myśleć globalnie. Wszyscy absolwenci tego programu Mistrz będzie miał wiedzę z pierwszej ręki o procesach zmian w ramach działalności gospodarczej poza granicami własnego oddziału i uzyskały wgląd w różnice w międzynarodowej kultury biznesu i etyka pracy i roli, jaką mogą odegrać w celu radzenia sobie z tymi problemami w procesach zmian. Osoby te wprowadzają naukę o życiu branży żywności.... [-]