Magister Oviedo - Szukaj studiów magisterskich w Oviedo

Magister Oviedo - Szukaj studiów magisterskich w Oviedo tutaj

Magisterskie

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Rzemiosło artystyczne są niezbędne do tworzenia projektów w przyjemne wszystkich dziedzinach życia. Bez nich świat byłby bardzo nudny. Mistrz Sztuki Użytkowej daje lepsze zrozumienie wykorzystania wiedzy w tych dziedzinach praktycznych.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Oviedo liczy ponad 200.000 osób. Znajduje się w Asturii, prowincji, w Hiszpanii. Oviedo posiada kilka festiwali rocznie w swoim kalendarzu. Jest domem dla Uniwersytetu w Oviedo.

Magister Oviedo. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Oviedo. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

Masters W Protokole Projektowania, Tworzenia I Zarządzania Imprez Firmowych I Instytucjonalnych

Escuela Internacional de Protocolo
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 tydzień October 2017 Hiszpania Madryt Barcelona A Coruña Oviedo Walencja + 4 więcej

Mistrz w protokole, projektowanie, tworzenie i ADRES imprez firmowych i instytucjonalnych, Międzynarodowa Szkoła protokołu jest bardzo konkurencyjny program, który przygotowuje i profesjonalnie umożliwić studentowi do rozwoju Tworzenie, zarządzanie i projektowanie Wydarzenia i Stosunków Instytucjonalnych , [+]

Magister Oviedo - Magister w Oviedo. Kiedy mówimy o wydarzeniach, odnosimy się do aktów relacji społecznych, które są zorganizowane, aby przekazać wiadomość do grupy docelowej w celu osiągnięcia rezultatu w tej publiczności. W celu opracowania imprezę prawidłowo, musimy się zjednoczyć wiele dyscyplin, kreatywność, postojów, produkcji, protokół badań naszej publicznej, marketing, oczywiście korporacyjnej komunikacji instytucji i tak dalej. Master in PROTOKÓŁ, projektowanie, tworzenie I ADRES WYKONAWCY, imprez firmowych i instytucjonalnychThe International School of protokołu Jest to bardzo konkurencyjny program, który przygotowuje i umożliwia studentowi rozwój zawodowy Tworzenie, zarządzanie i projektowanie wydarzenia i Stosunków Instytucjonalnych. Program ten został opracowany w oparciu o prognozy wzrostu branży sugerują, że wszyscy za tym idzie zwiększenie w budżecie przeznaczono na tworzenie organizacji imprez firmowych. Metodologia Programy zostały opracowane w sposób modułowy, aby stały się one bardziej czytelne i zarządzaniu w logicznej ewolucji procesu uczenia się i metodologia badania opiera się na trzech podstawowych pytań:. B-learning jedną klasę łącząc naukę w klasie z systemem pracy online, gdzie badania studenci dostosowuje się do jego konkretnych okoliczności czasu, miejsca i ma siedzibę miejsca pracy. Program Moduł 1. Projektowanie, budownictwo i planowanie wydarzenia - 6 ECTS Treść: breefing Impreza Kreatywność i innowacje planowanie strategiczne Zarządzanie projektami Zarządzanie czasem bussines planu Moduł 2. Zarządzanie i Corporate Event Management - 8 ECTS Treść: Podstawy ekonomii umiejętności zarządzania Przywództwo i Zarządzanie zespołem Coaching CSR i zrównoważonego rozwoju Trening rzecznik Moduł 3. Global Management Communication na imprezach - 10 ECTS Treść: ogólna teoria komunikacji Wydarzenia i media Event Marketing Wizerunku firmy i marki Tożsamość... [-]