Magister Gijon - Szukaj studiów magisterskich w Gijon

Magister Gijon - Szukaj studiów magisterskich w Gijon tutaj

Magisterskie

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Mistrz, który trwa od jednego do dwóch lat nauki, aby otrzymać mogą pomóc uczniom doskonalić swoje umiejętności zawodowe i zdobyć wiedzę w wybranej dziedzinie. Ta poprawa umiejętności i wiedzy może prowadzić do wysoko wykwalifikowanej kariery z możliwości awansu.

 

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Gijon to miasto, miasto w hiszpańskiej Asturii. Miasto jest podzielone na 6 dzielnic i liczy ponad 200.000 osób. Posiada 2 główne uniwersytety czyli Narodowy Uniwersytet Kształcenia na Odległość i Uniwersytet w Oviedo.

Magister Gijon. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Gijon. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

Magister W Systemach Wymiany Energii Elektrycznej I Zasilania

Polytechnic Institute of Coimbra
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2017 Hiszpania Gijon

Głównym celem studiów magisterskich w "Energii Elektrycznej konwersji i Power Systems" jest przygotowanie wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinach związanych z systemami zarządzania energią i elektroenergetycznych stosowanych w odniesieniu do energii odnawialnej. [+]

Magister Gijon - Magister w Gijon. Międzynarodowy Magister - Energia elektryczna konwersji i Power Systems CELE: Głównym celem studiów magisterskich w "Energii Elektrycznej konwersji i Power Systems" jest przygotowanie wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinach związanych z systemami zarządzania energią i elektroenergetycznych stosowanych w odniesieniu do energii odnawialnej. Mistrz przedstawia podwójne podejście: naukowy i profesjonalny, Odnośnie Część naukowa, Szkolenia opiera się na dwóch głównych projektowania aplikacji: elektryczne systemy zasilania i elektrycznych i hybrydowych systemów trakcyjnych. Z drugiej strony, dotyczących zawodowego szkolenia część opiera się na zarządzanie energią elektryczną. Tak więc, osoby ujęte w tym profesjonalnej strony, zostały zaprojektowane po dwie główne idee: zarządzanie konsumentów energii oraz wytwarzania i przesyłu energii elektrycznej na wolnym rynku. Trzy główne linie zostały uznane za zworniki w Master: Electrical Power Systems. Pojazdy elektryczne i hybrydowe. Efektywności energetycznej i energii odnawialnej. Struktura kursu: Mistrz jest podzielony na 4 kategoriach na okres dwóch lat (120 ECTS): Pierwszy termin Wyrównanie jest etapem, który oferuje opcjonalne kursy mające na celu wspieranie homogenizacji wiedzy studentów są oferowane. Drugi termin oferuje kilka obowiązkowych kursów dla wszystkich studentów. Przedmioty te będą promować uzyskiwanie wspólnych umiejętności Mistrza. Trzeci termin został zaprojektowany po dwie możliwe ścieżki: profesjonalny i Badania. Pierwszy z nich skupia się na nabycie wymaganych kompetencji w zakresie zarządzania energii elektrycznej, ze szczególnym uwzględnieniem efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii. Drugi utwór zbliża się do rozwoju technologii i wzornictwa przemysłowego z siedzibą w szczególnych kompetencji przewodnika mistrza: "Systemy zasilania"I"Elektryczny / hybrydowy pojazd". ostatni termin zostało zaprojektowane tak, aby szkolenia studentów. Kursy podane w tym... [-]