Magister Haute-Savoie - Szukaj studiów magisterskich w Haute-Savoie

Magister Haute-Savoie - Szukaj studiów magisterskich w Haute-Savoie tutaj

Magisterskie

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Zarabianie zaawansowanego poziomu, takich jak Master oferuje możliwość zwiększenia swoje umiejętności i być może zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w tym samym czasie. Programy magisterskie mogą być oferowane w trybie online lub w niepełnym wymiarze godzin, więc uczniowie mogą kontynuować naukę w sposób, który jest dla nich wygodne.

 

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Magister Haute-Savoie. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Haute-Savoie. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

Magister Zaawansowanej Mechatroniki

Université Savoie Mont Blanc
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry September 2018 Francja Annecy-le-Vieux

Mechatronika jest synergiczne i zintegrowany proces kilku nauk i umiejętności (wśród których kontrola i Informatyki, elektronika, mechanika), która pozwala do tworzenia i projektowania produktów i systemów z rozszerzonej lub poprawy funkcjonalności i która wymaga rozważenia koncepcji produktu lub System w ramach całościowego cyklu w spółdzielni interdyscyplinarnego podejścia. [+]

Magister Haute-Savoie - Magister w Haute-Savoie. CEL Mechatronika jest synergiczne i zintegrowany proces kilku nauk i umiejętności (wśród których kontrola i Informatyki, elektronika, mechanika), która pozwala do tworzenia i projektowania produktów i systemów z rozszerzonej lub poprawy funkcjonalności i która wymaga rozważenia koncepcji produktu lub System w ramach całościowego cyklu w spółdzielni interdyscyplinarnego podejścia. Po zakończeniu tego programu, uczniowie mają być przygotowane do studiów doktoranckich. Mogą również pracować jako inżynierów lub zajmują wysokie pozycje na poziomie techniczne i naukowe w ośrodkach badawczych, w działach badań i rozwoju oraz w specjalistycznych firm doradczych. KOMPETENCJE i know-how uczniowie Mistrza zdobyć umiejętności, aby sprostać wymogom interdyscyplinarnego projektu mechatronicznego i zapoznać się z wymaganiami działalności badawczej poprzez blended learning, w tym uczenia się opartego na projektach. 3 główne kompetencje są opracowane w programie nauczania za pośrednictwem nadzorowanych sesji on-line kursów i projektów: Projektowania i realizacji systemu mechatronicznego • realizacja cyklu życia systemu lub produktu • wdrożenie zintegrowanego procesu Multiphysics i modelowania wielu technologii, symulacji i projektowania • wyboru, projektowania i wdrażania wymaganych czujników i aparatury • projektowania mechanicznego i / lub elektromechaniczny Architektura • wybór, projektowania i wdrożenie infrastruktury cyfrowej obecnymi, a znajdujących się na całym systemie Zarządzanie projektem badawczym • organizowanie jego / jej aktywność i działalność jego / jej zespołu • raportowanie do kierownika programu badawczego • biorąc pod uwagę kwestie eko-odpowiedzialności jego / jej projektów i ich konsekwencje prawne i ekonomiczne Opanować umiejętności niezbędne do działalności badawczej • zarządzanie i szerzenia wiedzy naukowej • stosowanie zasad etyki zawodowej, • umiejętność Badania... [-]