Magister Rovaniemi - Szukaj studiów magisterskich w Rovaniemi

Magister Rovaniemi - Szukaj studiów magisterskich w Rovaniemi tutaj

Magisterskie

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Zarabianie magistra wymaga dwóch lat nauki po zdobyciu licencjat. Ten zaawansowany stopień może pomóc uczniom w osiągnięciu ich celów edukacyjnych i zawodowych, jak dreszcze pomocy programu studentów pociągów magistra w zakresie umiejętności i wiedzy muszą wylądować karierę swoich marzeń.

 

Formalny system kształcenia wyższego Finlandii jest 7-3-2-2 wzór. Uczelnia ma dwa lata zawodowego lub technicznego wykształcenia i wreszcie dwa lata pre-szkolnictwo wyższe. Finlandia posiada kilka publicznych, jak i prywatnych uczelni, które umożliwiły dostępności szkolnictwa wyższego dla studentów.

Położony w prowincji Lapland, Rovaniemi miasto jest ośrodkiem handlowym regionu. Miasto ma ponad 60.000 mieszkańców. Rovaniemi jest domem Roveniemi Uniwersytetu Nauk Stosowanych i Uniwersytetu Laponii.

Magister Rovaniemi. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Rovaniemi. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

Magister Sztuki I Designu Arktycznego

The University of the Arctic (UArctic)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin August 2018 Finlandia Rovaniemi

[+]

Magister Rovaniemi - Magister w Rovaniemi. Uniwersytet Laponii Czy jesteś zainteresowany w projektowaniu usług, północnej samopoczucia lub prawnych z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju, można liczyć na nasze know-how. Łączymy Arctic wiedzą z dziedzin, takich jak projektowanie, prawa i nauk społecznych, a nasz unikalny jednego roku Arctic Programu Badania oferuje interdyscyplinarne perspektywy w bieżących kwestiach arktycznych. My także kształcić najlepszych nauczycieli na świecie. Dodaj do tego naszych doskonałych usług wsparcia studentów i przytulnej atmosferze naszego nowoczesnego kampusu, a odkryjesz, dlaczego Uniwersytet Laponii jest idealnym wyborem dla studia na Północy. Znajduje się w mieście Rovaniemi na Kręgu Polarnego, Uniwersytet Laponii jest najdalej na północ uniwersytet Finlandii i Unii Europejskiej. Jako instytucji badawczej szkolnictwa wyższego opartego na nauczaniu i badawczych oferują studentom i nauczycielom akademickim możliwość kontynuowania doskonałości akademickiej na wszystkich poziomach, aż do studiów doktoranckich. Mamy międzynarodowym uznaniem zdolności w dziedzinie prawa, edukacji, nauk społecznych, sztuki i projektowania, a wszystko Master- i studiów doktoranckich do wnioskodawców na poziomie międzynarodowym, jak również studiów licencjackich do wymiany przy poziomie doktoranckim w górę do pełnego roku akademickiego. Program Arctic Art and Design Master znajduje się na przecięciu sztuki i projektowania, z wykorzystaniem dynamiki obu polach. Program charakteryzuje się podejście skoncentrowane na człowieka poprzez badanie i stosowanie metod z podejścia zorientowanego użytkownika i współpracy projektowania partycypacyjnego podejścia do sztuk wizualnych. Badania wprowadzenie i projekty rozwiązania problemów związanych z Arktyki i okołobiegunowych północy, tworząc w ten sposób wyzwanie środowiska dla studentów w celu wspierania zdolności do kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań. Jako student w art Arktyki i programów... [-]

Magister Zarządzania Technologią

The University of the Arctic (UArctic)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Finlandia Rovaniemi

[+]

Memorial University of Newfoundland To ciekawe miejsce, Nowa Fundlandia i Labrador ... a nie gdzieś masz tendencję do osiągnięcia przez przypadek. A tu w najmłodszej prowincji Kanady, znajdziesz bardzo wyraźny University - Uniwersytet Memorial. Mamy tendencję do myślenia, że ​​mają więcej niż naszego sprawiedliwego podziału wolnomyślicieli, niekonwencjonalnych l przygód i kolorowe osobowości. Tak, to prawda Kondolencje dla Ciebie? Czytaj dalej i dowiedz się. Jako jedyny uniwersytet w Nowa Fundlandia i Labrador, Uniwersytet Pamięci znajduje się prawie 19.000 uczniów w czterech kampusach. Ma ponad 100 programów studiów licencjackich i magisterskich i jest światowym liderem w tak różnych dziedzinach, jak archeologii, architektury, inżynierii morskiej, rekreacji, językoznawstwem wiejskiej opieki zdrowotnej, ocean i nauk przyrodniczych. Pomnik ma wielki wybór w kampusach, niezwykłych i unikalnych. Poszerzyć swoje perspektywy kariery. Wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci stać się skutecznym menedżerem. Master of Management Technology (MTM) to innowacyjny program, pierwszym tego rodzaju w Kanadzie, zapewnienie możliwości kształcenia i kariery zawodowej, enhancement dla zapracowanych profesjonalistów pracujących. Kursy w ramach programu mają na celu wyposażyć w umiejętności niezbędne do sprostania wyzwaniom i dynamiki przemysłu napędzanych innowacji technologicznych i myśleć strategicznie o sprawach, które obejmują zarządzanie technologią inżynierii. Program MTM zapewni Ci umiejętności strategicznego planowania i podejmowania decyzji w ramach organizacji opartych na technologii. Będziesz mieć zrozumienie charakteru, struktury i funkcjonowania operacji technicznych i czynników, które wpływają na decyzje biznesowe i sukces organizacji opartych na technologii inżynierskich. [-]

Badania Okołobiegunowe

The University of the Arctic (UArctic)
Stacjonarne January 2018 Finlandia Rovaniemi

[+]

Magister Rovaniemi - Magister w Rovaniemi. Program Badania okołobiegunowych jest ekscytujący sposób dla uczniów uczęszczających Uniwersytet instytucji członkowskich Arktyki, aby dowiedzieć się o północy, z kursów prowadzonych w klasie, w Internecie, w tej dziedzinie, i na całym świecie. W badaniach okołobiegunowych (dawniej znane jako BCS) program daje możliwość zapoznania się z ziem, ludów i zagadnień Circumpolar północy i przygotowuje do zaawansowanej nauki lub pracy zawodowej w dziedzinach tak różnych, jak zrównoważone zarządzanie zasobami, samorządu, Arctic inżynierii i północna turystyka. Specjalny nacisk kładzie się na sprawach dotyczących rdzennych mieszkańców Circumpolar Północy. Badania okołobiegunowych program nauczania został opracowany jako wspólnego wysiłku instytucji członkowskich UArctic, z udziałem czołowych ekspertów w kwestiach okołobiegunowych. Program Badania okołobiegunowych składa się z dwóch komponentów: wymagane Okołobiegunowy Studiów Core i zaawansowanego nacisk. W Kursy Studia okołobiegunowych rdzeń składa się z jednego kursu wstępnego niższego poziomu i sześciu górnego poziomu zaawansowanych kursów w trzech interdyscyplinarnych kierunków studiów. Razem, rdzeń umożliwia studentom zdobycie szerokiej wiedzy i zrozumienia ziem, ludów i krytycznych wydań Circumpolar Północy. Zaawansowane akcenty są programy studiów, z grubsza odpowiada semestr nauki, które skupiają się na zaawansowanych badań obszaru, zagadnienia lub problemu szczególnym znaczeniu dla Północy i dla jego mieszkańców. Badania okołobiegunowych Kursy podstawowe i zaawansowane akcenty są oferowane na miejscu na udział UArctic instytucji członkowskich. Kontakt circumpolarstudies@uarctic.org dla ogólnego akademicki doradztwo dla studentów zainteresowanych Studiów okołobiegunowych i studentom już uczestniczących w programie. [-]