Magister Kuopio - Szukaj studiów magisterskich w Kuopio

Magister Kuopio - Szukaj studiów magisterskich w Kuopio tutaj

Magisterskie

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Zarabianie magistra wymaga dwóch lat nauki po zdobyciu licencjat. Ten zaawansowany stopień może pomóc uczniom w osiągnięciu ich celów edukacyjnych i zawodowych, jak dreszcze pomocy programu studentów pociągów magistra w zakresie umiejętności i wiedzy muszą wylądować karierę swoich marzeń.

 

Finlandia, oficjalnie Republika Finlandii, jest Nordic kraj położony w Fennoskandyjskie regionie Europy Północnej.

Znajduje się w regionie północnej Savonii, Kuopio Miasto jest również gmina w tym regionie z poplutation ponad 100.000 mieszkańców. Miasto posiada 3 głównych uniwersytetów.

Magister Kuopio. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Kuopio. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

Msc W Międzynarodowym Biznesie I Zarządzaniu Sprzedażą

University of Eastern Finland Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Finlandia Kuopio

Magister International Business and Sales Management (IBS) jest multidyscyplinarnym dwuletnie studia magisterskie, które łączy badania i nauczanie na wysokim poziomie. Program zapewnia dogłębne zrozumienie globalnego środowiska biznesowego i rozwiązań firmy do prowadzenia biznesu granic poprzecznych. [+]

MDP w International Business and Sales Management

Okres składania wniosków: grudzień 2017 r. - styczeń 2018 r. Śledź www.uef.fi/ibs, aby być na bieżąco.

Magister International Business and Sales Management (IBS) jest multidyscyplinarnym dwuletnie studia magisterskie, które łączy badania i nauczanie na wysokim poziomie. Program zapewnia dogłębne zrozumienie globalnego środowiska biznesowego i rozwiązań firmy do prowadzenia biznesu granic poprzecznych. Program przeznaczony jest zarówno dla studentów fińskich i międzynarodowych, tak, że ludzie z różnych środowisk przyjść do studia i uczyć się umiejętności, aby skutecznie działać w trudnych i zmieniających się środowiskach biznesowych. Program jest całkowicie w języku angielskim, a program jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie pogłębionej we wszystkich częściach zarządzania międzynarodowego biznesu i sprzedaży.... [-]

CBU Master in Forestry

University of Eastern Finland
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Joensuu Kuopio Savonlinna + 2 więcej

[+]

Zacznij dat i terminów składania wniosków [-]