Magister Finlandia online - Szukaj studiów magisterskich w Finlandia online

Magister Finlandia online - Szukaj studiów magisterskich w Finlandia online tutaj

Magisterskie

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Po uzyskaniu stopnia licencjata, wielu studentów zdecydować, aby zwiększyć swoje doświadczenie i edukację poprzez realizację Master. Mistrz może potrwać około dwóch lat, aby zarobić, a są programy oferowane w wielu różnych dziedzinach, tak aby uczniowie mogą znaleźć nacisk, który pracuje dla nich i dla ich celów.

 

Wyższe uczeni szczebla w Finlandii łatwy dostęp do studia wyższe na Politechnice i praktycznie zorientowanych uczelni. Fińska kultura jest łatwa do nauczenia się, ponieważ rząd ustanowił posługę, która jest odpowiedzialna za zwiększanie kultury, polityki młodzieżowej, sportu i współpracy międzynarodowej.

Magister Finlandia online. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Finlandia online. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

Magister Zarządzania Morskiego

Satakunta University of Applied Sciences
Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu Finlandia Finlandia online

Maritime Management jest programem magisterskim dla kapitanów morskich i specjalistów ds. Inżynierii morskiej, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę menedżerską. [+]

Magister Finlandia online - Magister w Finlandia online. Maritime Management jest programem magisterskim dla kapitanów morskich i specjalistów ds. Inżynierii morskiej, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę menedżerską. Ekspertyza w środowisku morskim Maritime Management jest programem magisterskim dla kapitanów morskich i specjalistów ds. Inżynierii morskiej, którzy chcą pogłębiać swoje doświadczenie w zarządzaniu w zakresie bezpiecznej międzynarodowej żeglugi morskiej. Studenci będą mogli korzystać z wiedzy uzyskanej w celu rozwoju, rozwiązywania problemów i innowacji w inżynierii morskiej. Umiejętnie zdobędą umiejętności holistycznego spojrzenia na rozwój i realizację systemów inżynierii morskiej zarówno indywidualnie, jak i jako część zespołów. Uczniowie SAMK będą zatrudnieni Studia magisterskie nad zarządzaniem morskim służą kształceniu wysoko wykwalifikowanych, kompetentnych i innowacyjnych specjalistów wymagających rozwoju, zarządzania i stanowisk eksperckich z firmami i organizacjami zajmującymi się inżynierią morską. Zarówno pionowe, jak i poziome ścieżki kariery mogą się odbyć, nawet przed zakończeniem studiów magisterskich. zawartość Study Program Mistrza w Zarządzaniu Morskim oferuje głębsze spojrzenie na zarządzanie międzynarodową żeglugą, ocenę ryzyka, zarządzanie bezpieczeństwem i ochroną, inżynierię odporności, energię i środowisko transportu oraz nowoczesne aplikacje automatyki i technologii informacyjnych i komunikacyjnych w przemyśle morskim. Ponadto w projekcie rozwoju rzeczywistego będą stosowane metody i narzędzia badawcze i rozwojowe. Ustalenia studium Czesne w program studiów magisterskich jest zorganizowane tak, że nauka może być łączony z pracą w pełnym wymiarze czasowym. Kursy studyjne o wartości 25 cr są dostarczane przez trzy semestry. Średnio dwa - trzy dni robocze miesięcznie. Sesje kontaktowe będą organizowane głównie w Helsinkach w Finlandii. Można też zorganizować sesje obieralne w ramach wybranych studiów poza Finlandią. Formy... [-]