MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Podatki w Tajwan. Szukaj studiów magisterskich w Tajwan tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Mistrz w dziedzinie opodatkowania ma do studentów, którzy chcą pracować w dziedzinie opodatkowania, czy w rządzie, praktyki prawnej lub usług specjalistycznych. To Master zapewnia koncepcyjne wiedzę i kompetencje techniczne do kariery w opodatkowaniu.

Tajwan oficjalnie Republika Ludowa jest państwem w Azji Wschodniej i pierwszą republiką konstytucyjną w Azji. Tajwan ma kilka dobrych uniwersytetów, z których wiele umów wymiany z uczelniami zagranicznymi, a to dobry sposób, aby doświadczyć życia w Tajwanie.

Studia magisterskie Podatki w Tajwan. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Podatki w Tajwan.

1 Wyniki z Podatki, Tajwan Filter

Opanowanie planowaniem finansowym i zarządzaniem podatkami

Takming University Of Science And Technology
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
Język angielski
Chiński
Ośrodek kształcenia

Jest to pierwsza uczelnia utworzona na podstawie punktu widzenia planów finansowych klientów na Tajwanie. Celem jego założenia jest zapewnienie profesjonalnej wiedzy na temat ...

Czytaj więcej