MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Podatki w Korea Południowa. Szukaj studiów magisterskich w Korea Południowa tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Studenci, którzy studiują podatki, mogą dowiedzieć się więcej o polityce publicznej, finansach i zarządzaniu przychodami. Ten program jest doskonałym wyborem dla tych, którzy chcieliby pracować w rządzie lub rachunkowości.

Instytucje szkolnictwa wyższego zawarte regularne cztery lata kolegiów i uniwersytetów. Wykształcenie jest traktowane bardzo poważnie, w Korei Południowej, a kraj jest domem dla wielu uniwersytetów światowej klasy, z których wiele umów wymiany z różnych uczelniach zagranicznych, a to dobry sposób dla cudzoziemców doświadczyć życia w kraju.

Studia magisterskie Podatki w Korea Południowa. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Podatki w Korea Południowa.

1 Wyniki z Podatki, Korea Południowa Filter

Master Of Professional Rachunkowości (MPAcc) Program - Podatki

University of Washington Foster School of Business
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
9 miesiące
Ośrodek kształcenia

MPAcc na UW odpowiada na przygotowanie specjalistów rachunkowości z wysokiej jakości edukacji, etyki silny, innowacyjnego myślenia oraz doskonałe umiejętności mówienia i pisan ...

Czytaj więcej