MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Podatki w Hiszpania. Szukaj studiów magisterskich w Hiszpania tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Programy w dziedzinie opodatkowania oferują zainteresowanym studentom wiele różnych możliwości poznania sposobów finansowania rządów i zarządzania nimi przez firmy. Omawiane tematy mogą obejmować wszystko, od międzynarodowego prawa podatkowego, po specyficzne dla przemysłu wymogi podatkowe.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Studia magisterskie Podatki w Hiszpania. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Podatki w Hiszpania.

4 Wyniki z Podatki, Hiszpania Filter

MAFE Master in Business Tax Consulting

Fundesem Business School
Magisterskie
23 Paź 2020
<
studia niestacjonarne
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Master in Business Tax Advice (MAFE) zapewnia wiedzę techniczną i umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu prawnika biznesowego lub doradcy podatkowego.

Czytaj więcej

Executive Master's Degree w doradztwie podatkowym

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
300 godziny
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Nasz program ma na celu wzmocnienie, aktualizację i wzmocnienie wiedzy prawnej i podatkowej młodych profesjonalistów z praktycznego punktu widzenia, ale z równym naciskiem iz ...

Czytaj więcej

Profesjonalny Mistrz CUE - zarządzania fiskalnego

Campus Universitario Europeo
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
6 miesiące
Online

W tym mistrza Professional, są badane przez różnych kursów, zagadnień w zakresie opodatkowania działalności gospodarczej i inwestycji, zarówno finansowe jak i materialne aktyw ...

Czytaj więcej

Stopień magistra w dziedzinie podatków i doradztwa podatkowego

UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid
Magisterskie
Sie 2020
<
studia niestacjonarne
<
18 miesiące
Język hiszpański
Online

Prawidłowa znajomość hiszpańskiego systemu podatkowego wymaga nie tylko wysiłku analizy i oceny podatków, które zawierają go, ale także studium i uwzględnienia innych kwestii, ...

Czytaj więcej