MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Podatki w Hiszpania. Szukaj studiów magisterskich w Hiszpania tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Programy w dziedzinie opodatkowania oferują zainteresowanym studentom wiele różnych możliwości poznania sposobów finansowania rządów i zarządzania nimi przez firmy. Omawiane tematy mogą obejmować wszystko, od międzynarodowego prawa podatkowego, po specyficzne dla przemysłu wymogi podatkowe.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Studia magisterskie Podatki w Hiszpania. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Podatki w Hiszpania.

3 Wyniki z Podatki, Hiszpania Filter

MAFE Master in Business Tax Consulting

Fundesem Business School
Hiszpania, Alicante
Studia menedżerskie
24 Oct 2020
Język hiszpański
Stacjonarne

Master in Business Tax Advice (MAFE) zapewnia wiedzę techniczną i umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu prawnika biznesowego lub doradcy podatkowego.

Czytaj więcej

Executive Master's Degree w doradztwie podatkowym

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)
Hiszpania, Madryt + 1 Więcej
Studia menedżerskie
18 Oct 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
300 godziny
Język hiszpański
Stacjonarne

Nasz program ma na celu wzmocnienie, aktualizację i wzmocnienie wiedzy prawnej i podatkowej młodych profesjonalistów z praktycznego punktu widzenia, ale z równym naciskiem iz ...

Czytaj więcej

Magister o dopuszczenie do stopnia pasku + Master w doradztwie podatkowym (ICADE-ESADE)

Universidad Pontificia Comillas ICAI-ICADE
Hiszpania, Madryt
Studia menedżerskie
02 Oct 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
15 miesiące
Język hiszpański
Stacjonarne

Długa ścieżka-zapis ICADE Wydziału Prawa i ESADE Wydziale Prawa w szkoleniu specjalistów prawnych z najwyższym poziomie i wartości etycznych, zarówno w zakresie studiów licenc ...

Czytaj więcej