Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepszą Prawo finansowe tutaj!

Tytuł magistra oferuje studentom szansę zagłębić głębiej w poszczególnych obszarach ich wybrany temat. Studenci biorący udział w programie magisterskim często mają możliwości interakcji z pracownikami, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Niektóre programy są skierowane do studentów, bezpośrednio z ich programu studiów, a inne zostały opracowane z myślą o profesjonalistów.

 

Co to jest Mistrz Prawa Finansowego? Jeśli rozważasz karierę jako profesjonalny finansowego lub, jeśli jesteś już zatrudniony i chcesz do dalszego swoje umiejętności, program ten może być dobry mecz. Tematyka badań mogą obejmować prawa, finansów, prawa prywatnego międzynarodowego handlu, finansów korporacyjnych, ładu korporacyjnego i finansowania strukturalnego. Inne tematy mogą obejmować analizę dokumentów i interpretacji, teorię finansowe i finansów behawioralnych. Zajęcia mogą obejmować bankowości na poziomie międzynarodowym, w placówkach detalicznych i inwestycyjnych i bankowości centralnej.

 

Studenci tego programu korzystać wiele korzyści, w tym możliwość pracy z instruktorami ekspertów i utalentowanych specjalistów, którzy są już ustalone w branży. Inne korzyści znajdują się w rozwoju umiejętności najbardziej poszukiwanych przez pracodawców. Umiejętności te obejmują analizę dokumentów i interpretacji, znajomość literatury prawnych i regulacyjnych i technik pisania odpowiednie w tej dziedzinie.

 

Te osoby, które są zainteresowane udziałem w programie powinny skontaktować się indywidualnie szkół czesnego i opłat harmonogramów. Koszty te mogą różnić się od szkoły do ​​szkoły, ponieważ niektóre instytucje edukacyjne znajdują się w skali międzynarodowej.

 

Absolwenci są dobrze przygotowani do pracy w sektorze finansowym, w szczególności tych, na których wymagane są dogłębnej wiedzy i dobrze doskonalił umiejętności.Programy mogą spowodować bardzo skoncentrowana, który przygotowuje absolwentów do utrzymywania miejsc pracy na najwyższym poziomie, w bankowości inwestycyjnej, finansowania przedsiębiorstw, firm handlowych i inwestycyjnych i międzynarodowego biznesu.

 

Osoby, które chcą przygotować się do dalszych sukcesów w branży finansowej lub doskonalić obszar specjalizacji może badać swoje opcje w wykazie programów. Po zlokalizowaniu konkretnych programów interesów, wypełnić formularz ołowiu. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Prawo finansowe

Nakhchivan State University

stosunki walutowe-finansowe zostały związane z rozwojem produktów i usług w handlu zagranicznym krajów, wymian naukowych i technologicznych, turystyki, publicznych i pryw ... [+]

Master in International Relations i waluta kredytu finansowego

stosunki walutowe-finansowe zostały związane z rozwojem produktów i usług w handlu zagranicznym krajów, wymian naukowych i technologicznych, turystyki, publicznych i prywatnych transferów miały miejsce w związku z rozwojem migracji kapitału międzynarodowego i przepływ inwestycji , emisja obligacji, finansów, pomocy gospodarczej. Formy międzynarodowych stosunków gospodarczych są syntetyzowane, formy i rodzaje są używane (dyplomatycznych, kulturalnych, sportowych, etc.) lub innych transakcji w stosunkach międzyrządowych.

Podstawą prawną systemu jest zestaw prawem międzynarodowym i krajowym, jak i za pomocą niego, regulacji waluty w stosunkach międzynarodowych, pożyczki i finansowanie są przeprowadzane.... [-]

Azerbejdżan Nakhchivan
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku