MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Polityka gospodarcza Niemcy tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Polityka gospodarcza jest nauką, która odnosi się do pracy w organach bezpieczeństwa finansowego pow. Decyzje finansowe i ekonomiczne, które sprawiają, że rządy mogą zarówno pozytywnie jak i negatywnie wpływać na politykę gospodarczą całych regionów.

Niemcy, oficjalnie Republika Federalna Niemiec, jest federacją w Europie środkowo-zachodnia. Kraj składa się z 16 państw, a stolicą i największym miastem jest Berlin.

Polityka gospodarcza w Niemcy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Polityka gospodarcza w Niemcy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Polityka gospodarcza, Niemcy Filter

Mgr Ekonomii I Instytucji (MSc EconInst)

Philipps University Marburg, Faculty of Business Administration and Economics
MSc
Paź 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master of Science w programie Ekonomia i instytucji w Philipps Uniwersytet Marburg zapewnia studentom wszechstronne szkolenie dla kariery zawodowej ekonomista w rządzie lub fi ...

Czytaj więcej

Euromasters

Humboldt-Universität zu Berlin
Magisterskie
Paź 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Euromasters jest unikalnym, International Masters program przygotowuje absolwentów do kariery w dziedzinie biznesu, administracji, dyplomacji, formułowania polityki i badań.W ...

Czytaj więcej