Filter
Studia magisterskie
Niemcy Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Polityka gospodarcza Niemcy tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Polityka gospodarcza jest nauką, która odnosi się do pracy w organach bezpieczeństwa finansowego pow. Decyzje finansowe i ekonomiczne, które sprawiają, że rządy mogą zarówno pozytywnie jak i negatywnie wpływać na politykę gospodarczą całych regionów.

Niemcy, oficjalnie Republika Federalna Niemiec, jest federacją w Europie środkowo-zachodnia. Kraj składa się z 16 państw, a stolicą i największym miastem jest Berlin.

Polityka gospodarcza w Niemcy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Polityka gospodarcza w Niemcy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Polityka gospodarcza, Niemcy

Humboldt-Universität zu Berlin

Euromasters jest unikalnym, International Masters program przygotowuje absolwentów do kariery w dziedzinie biznesu, administracji, dyplomacji, formułowania polityki i bad ... [+]

Euromasters

Euromasters jest unikalnym, International Masters program przygotowuje absolwentów do kariery w dziedzinie biznesu, administracji, dyplomacji, formułowania polityki i badań. W pełnym wymiarze czasu program składa się z czterech semestrów, podczas których studenci uczą się na maksymalnie trzech programu 's uczelni partnerskich:

University of Bath | Humboldt-Universität zu Berlin | Freie Universität Berlin | Univerzita Karlova v Praze | Sciences Po, Paris | Università degli Studi di Siena | University of Washington w Seattle

Wydział Nauk Społecznych Humboldt-Universität zu Berlin i Freie Universität zu Berlin 's Otto Suhr Institut für Politikwissenschaft obsługiwać moduły Berlin programu. ... [-]

Niemcy Berlin
Październik 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku