MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Polityka gospodarcza Hiszpania tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Polityka gospodarcza pochodzi od idei, że rząd powinien mieć swój udział w zarządzaniu gospodarką. Przykłady rządu zarządzaniu gospodarką obejmują stopy procentowe, podatki i wydatki rządowe. Osoby, które studiują i kolejowe w polityce gospodarczej może nauczyć się opracowanie skutecznych polityk gospodarczych, które prowadzą do silnych gospodarek.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Polityka gospodarcza w Hiszpania. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Polityka gospodarcza w Hiszpania. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

4 Wyniki z Polityka gospodarcza, Hiszpania Filter

Oficjalny tytuł magistra ekonomicznej analizy prawa i zarządzania publicznego

EAE Business School
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
12 miesiące
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Magister ekonomicznej analizy prawa i zarządzania publicznego przybliża Cię do świata prawnego za pomocą innej metody niż tradycyjna analiza stosowana przez prawników. Metodol ...

Czytaj więcej

Magister ekonomii i polityki gospodarczej: Ekonomika i zarządzanie w zakresie zdrowia

University of Bologna
Magisterskie
Paź 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

EKONOMIA I ZARZĄDZANIE ZDROWIEM (HEM) to dwuletni program nauczania na poziomie magisterskim Laurea Magistralis in Economia e Politica Economica, który w unikalny sposób łączy ...

Czytaj więcej

Program główny w polityce makroekonomicznej i na rynkach finansowych

Barcelona Graduate School of Economics
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
9 miesiące
Ośrodek kształcenia

Studenci w Barcelona GSE Polityka makroekonomiczna i program rynków finansowych uzyskają odpowiednią wiedzę na temat głównych zagadnień z zakresu analizy makroekonomicznej i e ...

Czytaj więcej

Master Program w ekonomii polityki publicznej

Barcelona Graduate School of Economics
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
9 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program Economics of Public Policy zapewnia studentom teoretyczne i empiryczne podstawy do odpowiedzi na pytania dotyczące całej populacji.

Czytaj więcej