MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Polityka gospodarcza Hiszpania tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Polityka gospodarcza pochodzi od idei, że rząd powinien mieć swój udział w zarządzaniu gospodarką. Przykłady rządu zarządzaniu gospodarką obejmują stopy procentowe, podatki i wydatki rządowe. Osoby, które studiują i kolejowe w polityce gospodarczej może nauczyć się opracowanie skutecznych polityk gospodarczych, które prowadzą do silnych gospodarek.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Polityka gospodarcza w Hiszpania. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Polityka gospodarcza w Hiszpania. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

3 Wyniki z Polityka gospodarcza, Hiszpania Filter

Master Program w ekonomii polityki publicznej

Barcelona Graduate School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 9 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

Program Economics of Public Policy zapewnia studentom teoretyczne i empiryczne podstawy do odpowiedzi na pytania dotyczące całej populacji.

Program główny w polityce makroekonomicznej i na rynkach finansowych

Barcelona Graduate School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 9 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

Studenci w Barcelona GSE Polityka makroekonomiczna i program rynków finansowych uzyskają odpowiednią wiedzę na temat głównych zagadnień z zakresu analizy makroekonomicznej i ekonomiki finansowej, a także kluczowych narzędzi, danych, modeli i technik wykorzystywanych obecnie przez instytucje publiczne i prywatne.

Oficjalny tytuł magistra ekonomicznej analizy prawa i zarządzania publicznego

EAE Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt

Magister ekonomicznej analizy prawa i zarządzania publicznego przybliża Cię do świata prawnego za pomocą innej metody niż tradycyjna analiza stosowana przez prawników. Metodologia ta wykorzystuje analizę ekonomiczną do analizowania praw i innych systemów regulacyjnych, takich jak kontrakty, orzecznictwo i wszelkie rodzaje regulacji społecznych związanych z firmą. Głównym celem AED jest poszukiwanie efektywności w systemach prawnych i innych mechanizmach organizacji społecznej, takich jak instytucje i polityki publiczne, których celem jest kształcenie studenta jako eksperta w zakresie doradztwa prawnego.