MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Polityka gospodarcza w Europie tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

MA w polityce gospodarczej jest często na celu skupienie się na rozwoju umiejętności dla zrozumienia rozwoju gospodarczego i polityki gospodarczej. Program będzie się specjalizować w widzenie rzeczy z globalnym kontekście ekonomii, jak również za pomocą teorii makroekonomicznej zrozumieć wdrażania polityki.

W sumie istnieje ponad 4000 instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, oferujących szeroki wachlarz kursów na poziomie licencjata, magistra i doktora. Z coraz więcej z tych organizacji oferujących angielskiego jako języka nauczania przynajmniej część swoich studiów, uniwersytety w Europie są teraz lepszej jakości niż kiedykolwiek wcześniej. Uniwersytety w Europie oferuje przyjazną atmosferę dla zagranicznych studentów i dać kurs wiedzy, która spełnia ich zawód wymaga w dzisiejszym globalnym popytem.

Polityka gospodarcza w Europie. Wszystkie informacje Polityka gospodarcza i skontaktować się ze szkołą w Europie bezpośrednio!

9 Wyniki z Polityka gospodarcza, Europie Filter

Mistrzem w polityce gospodarczej i społecznej - w języku francuskim

University of Mons
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Belgia Mons

Stopień On magistra polityki gospodarczej i społecznej, co stanowi 120 punktów, zapewnia solidne szkolenie specjalistyczne, umożliwiając skuteczną integrację w sferze publicznej i prywatnej.

euromasters

Humboldt-Universität zu Berlin
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Październik 2020 Niemcy Berlin

Euromasters jest unikalnym, International Masters program przygotowuje absolwentów do kariery w dziedzinie biznesu, administracji, dyplomacji, formułowania polityki i badań.W pełnym wymiarze czasu program składa się z czterech semestrów, podczas których studenci uczą się na maksymalnie trzech programu 's uczelni partnerskich:

Dyplom BAC 5 geoekonomia i zarządzanie ryzykiem

IRIS Sup'
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Francja Paryż

Geoekonomia kurs i zarządzanie ryzykiem, poziom bin 5, ma dwojaki cel :. Szkolić specjalistów zdolnych do zrozumienia międzynarodowego środowiska międzynarodowych stosunków gospodarczych poza niewielu kwestiach „biznes” (wojna gospodarcza, kultury i gospodarki, zrównoważony rozwój, zgodności i należytej staranności, etc.) do oceny ryzyka, przewidywanie trudności, w celu wspierania ich administrację lub firmę i jej pracowników w swoich działaniach międzynarodowych; , Zezwalają na nabywanie niezbędnych narzędzi i instrumentów (monitoring, inteligencja, bezpieczeństwo) do podejmowania decyzji w zmieniającym się i złożonym kontekście międzynarodowym. , Zapewnić oryginalność absolwentów profili poprzez opracowanie podwójnego umiejętności (geoeconomy, wstrzymania lub zgodności, po początkowym oczywiście), w celu amplifikacji profesjonalizm i zatrudnienie.

Master Program w ekonomii polityki publicznej

Barcelona Graduate School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 9 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

Program Economics of Public Policy zapewnia studentom teoretyczne i empiryczne podstawy do odpowiedzi na pytania dotyczące całej populacji.

Program główny w polityce makroekonomicznej i na rynkach finansowych

Barcelona Graduate School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 9 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

Studenci w Barcelona GSE Polityka makroekonomiczna i program rynków finansowych uzyskają odpowiednią wiedzę na temat głównych zagadnień z zakresu analizy makroekonomicznej i ekonomiki finansowej, a także kluczowych narzędzi, danych, modeli i technik wykorzystywanych obecnie przez instytucje publiczne i prywatne.

Magister ekonomii i polityki gospodarczej: Ekonomika i zarządzanie w zakresie zdrowia

University of Bologna
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Październik 2020 Włochy Bolonia

Znaczenie dla społeczeństwa opieki zdrowotnej znacznie przewyższa rosnącą rolę gospodarczą tego sektora w gospodarce. Takie znaczenie wymaga, aby kadra pracownicza i kadra zarządzająca w zakładach opieki zdrowotnej była świadoma podstawowych ekonomicznych kompromisów, ograniczeń prawnych i regulacyjnych, kwestii etycznych wpływających na logikę organizacyjną w tym sektorze.

Oficjalny tytuł magistra ekonomicznej analizy prawa i zarządzania publicznego

EAE Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt

Magister ekonomicznej analizy prawa i zarządzania publicznego przybliża Cię do świata prawnego za pomocą innej metody niż tradycyjna analiza stosowana przez prawników. Metodologia ta wykorzystuje analizę ekonomiczną do analizowania praw i innych systemów regulacyjnych, takich jak kontrakty, orzecznictwo i wszelkie rodzaje regulacji społecznych związanych z firmą. Głównym celem AED jest poszukiwanie efektywności w systemach prawnych i innych mechanizmach organizacji społecznej, takich jak instytucje i polityki publiczne, których celem jest kształcenie studenta jako eksperta w zakresie doradztwa prawnego.

Magister ekonomii - analiza ekonomiczna i polityka europejska

Solvay Brussels School of Economics and Management, Université Libre de Bruxelles
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Belgia Bruksela

Master in Economics kształci studentów, aby stali się ekonomistami, decydentami, konsultantami i profesjonalistami w sektorach i działaniach wymagających umiejętności technicznych i analitycznych. Dostarcza im aktualnych narzędzi ilościowych i koncepcyjnych do analizy ekonomicznej, statystycznej i finansowej oraz przygotowuje je do polityki i praktyki biznesowej. Ten program mistrzowski ma silną orientację europejską, która przejawia się w kursach specyficznych dla UE (np. W zakresie polityki konkurencji) lub poprzez nacisk położony na ogólne kursy na specyfikę wymiaru europejskiego. Magister „Analiza ekonomiczna i polityka europejska” obejmuje pełen zakres zagadnień ekonomicznych (zatrudnienie, konkurencja, wzrost, rozwój, redystrybucja itp.) Oraz wyzwania związane z tworzeniem polityki, od poziomu sektorowego lub branżowego do krajowego lub nawet gospodarka światowa.

Master's Degree Program in Public Choice

Tampere University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Tampere

Analiza polityki publicznej wymaga podejścia łączącego spostrzeżenia i techniki z ekonomii i nauk politycznych. Ten program uczy studentów posługiwania się narzędziami ekonomicznymi w celu rozwiązywania szerokich problemów społecznych. Program rozszerza analizę ekonomiczną poza tradycyjny nacisk na interakcje rynkowe, aby zbadać zamierzone i niezamierzone konsekwencje polityk oraz zbadać, w jaki sposób i kiedy indywidualny interes własny wśród polityków, grup interesów itp. Pomaga lub utrudnia interes publiczny.