close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie Planowanie regionalne w Ameryka Południowa. Szukaj studiów magisterskich w Ameryka Południowa tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie. Planowanie regionalne może obejmować uczenie się, gdzie umieścić osady, jak skutecznie usuwać odpady z danej społeczności lub kiedy dostosować pop… Czytaj więcej

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Planowanie regionalne może obejmować uczenie się, gdzie umieścić osady, jak skutecznie usuwać odpady z danej społeczności lub kiedy dostosować poprzednie plany w celu ochrony środowiska. Programy na całym świecie mogą być specyficzne dla obszaru, w którym klasa jest oferowana.

Narody Ameryki Południowej oferują potężne doświadczenie bogaty z dobrej architektury, stylu gotowania, ceramiki, i taniec. W przeszłości przesiąknięte folkloru, studiuje w Ameryce Południowej będzie można oddawać w kulturze, które panowały na wieki.

Studia magisterskie Planowanie regionalne w Ameryka Południowa. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Planowanie regionalne w Ameryka Południowa.

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
University Santa Cruz do Sul (Universidade de Santa Cruz do Sul)
Aeroclube do Rio Grande do Sul, Brazylia

Ogólnym celem Programu jest promowanie szkolenia profesjonalistów do prowadzenia działalności dydaktycznej i badawczej, doradczej i konsultingowej, ewaluacyjnej i planistyczne ... +

Ogólnym celem Programu jest promowanie szkolenia profesjonalistów do prowadzenia działalności dydaktycznej i badawczej, doradczej i konsultingowej, ewaluacyjnej i planistycznej w instytucjach sektora publicznego, prywatnego i trzeciego, o charakterze interdyscyplinarnym, ceniących udział, utrwalenie demokracji, afirmacji obywatelstwa i promocji jakości życia społeczności regionalnych. -
Magisterskie
Portuguese (Brazil)
Mar 2022
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami