MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Planowanie finansowe Portoryko tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Zajmując edukację w zakresie planowania finansowego przygotowuje studentów do wielu karier. Przykłady tematów, które studenci mogą studiować są inwestycje, osobiste planowanie finansowe, planowanie nieruchomości, prawa podatkowego, bankowości, świadczeń pracowniczych, ubezpieczeń i emerytur.

Istnieje kilka instytucje szkolnictwa wyższego znajduje się w całym Puerto Rico, z University of Puerto Rico jest najstarszym i największym. Jako terytorium Stanów Zjednoczonych, obywatele mogą mieć dostęp do dodatkowych możliwości kształcenia.

Planowanie finansowe w Portoryko. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Planowanie finansowe w Portoryko. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Planowanie finansowe, Portoryko Filter

Magister w planowaniu

University of Puerto Rico - Río Piedras
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Portoryko San Juan

Graduate School of Planning przyznaje tytuł magistra w zakresie planowania z obszarów nacisku w dziedzinie planowania miejskiego i terytorialnego, planowania zasobów naturalnych i środowiska, planowania systemów gospodarczych oraz obszarów polityki i planowania społecznego.