MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Edukacja w York

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Edukacja jest definiowana jako proces zdobywania wiedzy w jakiejkolwiek formie, czy to przekonania, nawyki, umiejętności i wartości. Istnieje wiele sposobów, do kontynuowania i otrzymują wykształcenie dla osób fizycznych. Niektóre metody mogą obejmować nauczanie, opowiadanie, otwartych dyskusji, szkoleń i badań.

 

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

City of York znajduje się w stanie Pensylwania, gdzie plasuje się 14. największym liczące ponad 43000 mieszkańców. Posiada kilka zabytków i pięknej zabytkowej architektury, która odróżnia go od innych miast. Posiada szereg szkół wyższych z najstarszych założona w 1787 roku.

Studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Edukacja w %York. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach na kierunku Edukacja w York.

1 Wyniki z Edukacja, York Filter

Master of Education Program

York College of Pennsylvania (YCP)
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia

Master of Education programu to profesjonalny program przygotowanie przeznaczone do budowania zdolności przywódczych regionalnych szkół publicznych i prywatnych.

Czytaj więcej